Черги на кордоні з Польщею. Онлайн з кордону станом на 9:30 ранку 10 вересня 2017 року

10 Вересня 2017
черги на кордоні з польщею

 

Черга на кордоні з Польщею на веб-камерах онлайн

Станом на 9:30 ранку 10 вересня 2017 року на кордоні Польщі камери онлайн показують відсутність черги перед більшістю пунктів пропуску до Польщі у Львівській та Волинській областях. Велику чергу сьогодні можна бачити тільки перед наступними ПП:

  • Смільниця-Кросцєнко

Якщо пробувати визначити де ж сьогодні найменші черги перед кордоном до Польщі, то можна відзначити 2 пункти пропуску у Волинській області і два у Львівські, перед якими цього ранку о 9:30 черги були маленькими або їх не було зовсім :

  • Ягодин-Дорогуск
  • Устилуг-Зосін
  • Грушів-Будомєж
  • Рава Руська-Гребенне

Картинка перед пунктом пропуску у Шегинях не показує усієї черги, так як тепер основну чергу стримують ще до місця, яке показує веб-камера. 

Ситуація на кордоні з Польщею у пропускному пункті Краківець-Корчова 10 вересня 2017 року

Станом на 9:30 ранку 10 вересня 2017 року камера-онлайн, що показує картинку перед пропускним пунктом Краківець-Корчова зі сторони України, не працювала. Це може бути наслідком того, що багато користувачів інтернету хочуть сьогодні спостерігати, що ж відбувається перед цим пунктом пропуску. Така цікавість викликана можливим приїздом до України М.Саакашвілі та подіями, що розвиваються біля ПП Краківець 10 вересня 2017 року. Окрім камери зі сторони України на ПП Краковець-Корчова є ще дві камери з онлайн трансляцією. Одна з них транслює картинку, що показує нейтральну територію між Україною та Польщею. Інша камера показує чи є черга на автостраді А4 перед кордоном з Польщі. Онлайн трансляцію з кордону Краківець-Корчова ви можете завжди дивитись на нашому сайті за наступними посиланнями:

Посилання на камеру-онлайн на нейтральній території Краковець-Корчова 

черги на кордоні з польщею

Посилання на камеру-онлайн перед ПП Корчова-Краківець

кордон з польщею

Станом на 9:30 ранку ці камери показували наявність декількох автомобілів, що знаходились на нейтральній території пропускного пункту та наявність черги з Польщі до України на автостраді перед пропускним пунктом Корчова-Краківець. Це свідчить про те, що пропускний пункт станом на 9:30 ранку працював і були ті, хто не дослухався до порад прикордонників, і пересікав кордон з Польщею саме через цей митний перехід.

Черга на кордоні з Польщею

Грушів-Будомєж 

черга на кордоні з польщею

Краківець-Корчова

 

Шегині-Медика

шегині онлайн

Смільниця-Кросцєнко

кордон онлайн

Рава-Руська-Гребенне

кордон онлайн

Устилуг-Зосін

камери на кордоні

Устилуг-Зосін (онлайн-камера сервісна зона)

Перед пунктом пропуску Устилуг-Зосін встановили додаткову веб-камеру, яка показує ситуацію з чергою на кордоні перед населеним пунктом Устилуг в сервісній зоні, де формується основна черга до Польщі. Онлайн-трансляцію цієї камери можна переглядати на нашій сторінці КАМЕРИ НА КОРДОНІ

камери на кордоні

Ягодин-Дорогуськ

веб камери кордон

Черга на кордоні з Польщі до України

Що ж до  онлайн-камер, які показують відео з чергами перед кордоном з Польщі до України, то тут ситуація наступна - Є цього ранку невелика черга на автостраді А4 перед пунктом пропуску Корчова-Краківець. Перед ПП Медика-Шегині є величезні черги і на смузі для тих, хто хоче оформити документи Такс Фрі і на зеленому пасі. Перед ПП Кросцєнко-Смільниця черги з Польщі були невеличкими. 

Корчова-Краківець

граница онлайн

Медика-Шегині

камери на кордоні Кросценко-Смільниця

черги на кордоні з польщею

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах