Комп’ютерна техніка, побутова хімія та продукти – порівняння цін польських супермаркетів та українських

02 Лютого 2016

Останнім часом українська продукція зовсім не тішить покупців своїми цінами. Деякі люди знаходять спасіння, купуючи товари через інтернет, але більшість товарів у інтернет-магазинах зараз не поступається по ціні тим, що виставлені на прилавках супермаркетів. Це в першу чергу зумовлено курсом євро та долара, що постійно коливається. Тому покупці рекомендують потрібні товари купити в Польщі. Крім того, що багато товарів справді поступаються за ціною, в Польщі існує також система повернення податків Tax Free(Такс-Фрі) для людей, що не є громадянами Євросоюзу. Якщо купити товар  та при перетині кордону оформити Tax Free, то робити закупи у Польщі справді вигідно – велику кількість товарів там можна купити дешевше, ніж в Україні.

Купити побутову техніку в Польщі

 Купити побутову техніку в Польщі

Чому вигідніше купити комп’ютерну та побутову техніку в Польщі, ніж в Україні? Насправді є декілька важливих причин. По-перше, уся найновіша комп’ютерна техніка в Польщі з’являється швидше, ніж в нас. По-друге, вона дійсно перевершує вітчизняну техніку за якістю. Сервіс в польських супермаркетах електроніки також найчастіше кращий, ніж в наших, вірогідність отримати бракований товар фактично мізерна.

Побутова хімія Польща

Польські продукти, польські супермаркети, продукти з Польщі, побутова хімія з Польщі

Вважається, що польські побутові товари є дуже якісними, недарма їх постачають в багато країн Європи. Незважаючи на те, що польську побутову хімію можна знайти і в Україні, при порівнянні цін ви зможете переконатися, що купити побутову хімію в Польщі буде вигідніше і дешевше. Можна суттєво зекономити, якщо повернути податок VAT по системі Tax-Free.

Польські продукти 

Польські продукти, польські супермаркети, продукти з Польщі

Відомо, що ціни на продукти в Україні все зростають. В Польщі курс валют більш стабільний, до того ж є вигідна система Tax-Free, яка дозволяє українцям економити немаленькі суми грошей. До того ж, потрібно зазначити, що у польських супермаркетах набагато більший асортимент продуктів харчування, ніж в українських.

Порівняння цін на товари в польських та українських супермаркетах

Нижче наведена таблиця порівняння українських та польських цін на комп’ютерну та побутову техніку (телевізори, планшети, ноутбуки, фотоапарати, холодильники), на побутову хімію та деякі продукти харчування. Для порівняння цін на харчові продукти було взято відомі польські мережі супермаркетів Tesco та Biedronka, а також українські мережі Сільпо та Арсен.

 

Імпортні ліки з Польщі

Дані матеріали, що представлені у статті, носять лише інформаційний характер. Ми не спонукаємо вас до купівлі продукції тієї чи іншої марки. Всі ціни взято з офіційних сторінок мереж торгівлі та незалежних сервісів, що порівнюють ціни на продукцію різних фірм.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах