Імпортні ліки з Польщі

25 Березня 2022
Ліки з Польщі

Доставка ліків з Польщі.

Замовлення ліків з Польщі з доставкою по Україні можна зробити за номером 063-946-07-49 (вайбер)  або написати на електронну пошту med.cos.pol@gmail.com

Людям властиво хворіти – на жаль, кожен з нас у своєму житті так чи інакше мав справу із певними захворюваннями, чи то вітрянка у дитячому садочку, сезонна застуда, мігрені, запальні процеси, чи значно серйозніші хвороби. Приємного у всіх цих справах мало, проте сучасна традиційна медицина та фармакологія обіцяє позбавити нас від усяких проблем зі здоров’ям за допомогою щоденно зростаючого різноманіття медикаментів – таблеток, суспензій, мазей, розчинів та інших форм ліків, які здатні полегшити нас стан і побороти те чи інше захворювання. 

Ліки з Польщі

ліки з польщі на замовлення

Купити ліки сьогодні не проблема (якщо мова не йде про спеціальні препарати від певних важких захворювання, які ,як правило, дуже дорогі і в Україні зустрічаються нечасто), інші ж можна купити практично у кожній аптеці, проте їх ціна для пересічного українця часто виявляється занадто високою, а самі ліки з цієї причини – недоступними.

Не надто вражає і якість ліків на прилавках українських аптек – за чималу суму можна отримати звичайнісіньку підробку препарату, яка, в кращому випадку, не вилікує вас, проте і не нашкодить, а в гіршому – викличе нові проблеми. Ціни на ліки повинні відповідати їхній якості і бути доступними для кожного.

Якщо ви бажаєте придбати якісні ліки за адекватною ціною та не переплачувати, варто задуматись про те, аби купити ліки в Польщі.  

ліки з Польщі

Читайте також: Польська фармацевтика: суворий контроль за якістю ліків та найнижчі ціни в Європі

Ціни на ліки в Польщі

Видатки на ліки не бувають приємними, тож якщо вам не вдається їх уникнути, то варто спробувати мінімізувати. Часто буває, що людина змушена приймати той чи інший препарат досить тривалий період часу, а він може бути не з дешевих. До того ж, нерідко українцям призначають препарати європейського, а не вітчизняного виробництва. В такому випадку, варто дізнатись ціну на ліки в Польщі.

Зазвичай, ліки в Польщі суттєво дешевші, аніж в Україні, а їх вибір далеко не менший. Враховуючи ціни на ліки в Польщі, купувати їх там все ж варто, особливо з огляду на високу якість. Підробка ліків – проблема світового масштабу, проте у Польщі ризик купити підроблений препарат все ж значно нижчий, аніж в Україні, тож ви зможете не лише придбати якісний і сертифікований товар, а й заощадити подекуди значну суму грошей. Іноді різниця в ціні на той самий препарат в Україні та Польщі сягає навіть 50%. Подекуди відмінності не такі значні, проте препарати, куплені в Польщі, відповідають європейським стандартам, а отже, шанси, що вони справді допоможуть вам вирішити проблеми зі здоров'ям, дуже високі.  

ціни на ліки в Польщі

Купити ліки в Польщі

Якщо ви вирішили купити ліки в Польщі, то мусите знати, що є одна значна відмінність  при купівлі ліків у польських та українських аптеках. Це те, що у Польщі дуже мало ліків доступні без рецепту, більшість продають лише за рецептом від лікаря, в якому вказано назву препарату та діючу речовину латинською мовою, а також необхідне дозування та тривалість вживання ліків. Якщо ви купите усі необхідні ліки в Польщі за рецептом, то сам папірець у вас заберуть в тій аптеці, де здійснюватиметься покупка, аби ви не могли скористатись ним кілька разів. Такі обмеження в Польщі діють для того, аби мінімізувати можливість потрапляння препаратів з вмістом психотропних та наркотичних речовин у руки людей залежних чи торговців забороненими препаратами.

купити ліки в Польщі

Купити ліки в Польщі можна в аптеках, проте варто знати, що деякі ліки можна знайти біля кас у супермаркетах та навіть на автозаправних станціях. В таких місцях продаються швидкодіючі ліки від застуди, знеболюючі і ще деякі ліки, які можна купити в Польщі без рецепту.

Купивши ліки в Польщі, будьте обережні також із перевезенням певних препаратів через українсько-польський кордон. Якщо ваші ліки для особистого користування містять психотропні чи наркотичні речовини (це можуть бути гормональні таблетки, певні типи знеболюючих, снодійні, заспокійливі, антидепресанти та багато інших), будьте готові показати прикордонникам виписку з медкарти про необхідність вживання того чи іншого препарату, завірену лікарем, а також копію рецепту. 

ліки з Польщі

Медикаменти з Польщі

Часто буває таке, що, приїхавши за певними медикаментами до Польщі, ви не можете знайти їх в аптеках. Річ у тому, що назви препаратів в Польщі не завжди збігаються із нашими, але це зовсім не означає, що купити потрібні ліки в Польщі ви не зможете. Достатньо всього лиш звернутись до фармацевта у будь-якій польській аптеці, і він підбере вам препарат (за діючою речовиною, яка обов’язково вказана в рецепті), що матиме ті самі лікарські властивості та характеристики і відрізнятиметься лише назвою.

Однак ніколи не можна бездумно скуповувати велику кількість ліків. Деякі лікувальні препарати можуть бути схожими за складом, проте давати різний ефект при використанні. Тому, перед тим як придбати ліки в Польщі, потрібно проконсультуватися із лікарем. Лікар порадить, при яких симптомах найкраще допомагають дані фармацевтичні препарати.

Замовити ліки з Польщі. Доставка ліків з Польщі в Україну

Якщо людина не має змоги самостійно перетнути кордон та купити ліки в Польщі, вона може попросити про це своїх знайомих чи друзів. Можна також замовити ліки з Польщі у посередників. Зараз чимало людей пропонують свої послуги у доставці не лише продуктів чи побутової техніки з Польщі, а й ліків. Доставка ліків з Польщі відбувається за тим самим принципом, що й доставка інших товарів. Після того, як вас зорієнтують у ціні, ви замовляєте ліки і чекаєте. Термін доставки потрібно узгоджувати безпосередньо з її виконавцем. Найлегше таким способом замовляти медичні засоби, що не потребують наявності рецепту – це біологічні та харчові добавки, вітаміни, ортопедичні вироби, ліки від застуди і т. п.

Інші ж категорії ліків, наприклад, ліки від туберкульозу, гепатиту, цукрового діабету, серцевої недостатності, противірусні, антибіотики і т.д., відпускаються в Польщі лише за рецептом, тож потурбуйтесь про його наявність і пам’ятайте, що рецепт, не залежно від країни, в якій він виданий,  повинен бути написаний латинською мовою.

ліки з Польщі в Україну

Ліки з Польщі на замовлення

Якщо ви не маєте змоги придбати ліки в Польщі особисто, ви можете скористатися допомогою наших партнерів, які приймуть ваше замовлення і придбають все необхідне. Зробити це можна, зателефонувавши за номером 063-946-07-49 або написати на електронну пошту med.cos.pol@gmail.com

.Вам необхідно буде вказати назву препарату, який ви хочете замовити і узгодити ціну. Перед замовленням рекомендуємо також ознайомитися із правилами, за якими здійснюється замовлення ліків з Польщі:

 1. Замовлення ліків, що відпускаються лише за рецептом, без його наявності не приймаються.
 2. Рецепт може виписати лише лікар. 
 3. Аби отримати рецепт, зверніться до вашого лікуючого лікаря.
 4. Назва діючої речовини препарату в рецепті повинна бути написана латинською мовою.
 5. Рецепт повинен бути завірений печаткою лікаря.
 6. Наявність рецепту для ліків, які відпускаються без нього - необов’язкова.
 7. Посередник може відмовити у наданні своїх послуг, якщо препарат, який ви бажаєте придбати в Польщі, містить наркотичні та/або психотропні речовини і прекурсори.

Ви можете замовити з Польщі ЦІ ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЛІКИ за наявності (якщо це потрібно) рецепта від лікаря та за винятком тих препаратів, що містять у своєму складі наркотичні та/або психотропні речовини і прекурсори:

Жарознижуючі засоби з Польщі

Gripex Hot - розчинний порошок (діюча речовина - парацетамол):

 • Помічний при грипі та застуді
 • Знижує температуру тіла
 • Проти головного болю та ломоти у тілі
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Заборонено вживати під час вагітності та грудного вигодовування
 • Відпускається без рецепту
 • В упаковці - 12 пакетиків

ліки з польщі

Apap C Plus - розчинні таблетки (діюча речовина - парацетомал та вітамін C):

 • При перших проявах застуди та грипу
 • Від жару, ломоти у тілі та головного болю
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Приймати по 1 таблетці не більше, ніж 3 рази на добу, розчинивши таблетку у склянці води
 • Відпускається без рецепту
 • В упаковці - 10 таблеток

ліки з польщі

ліки з Польщі

Ibuprom Max - таблетки від болю (діюча речовина - ібупрофен 400 mg):

 • Знімає біль, жар, знижує температуру тіла
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Заборонено вживати після третього триместру вагітності
 • Приймати по 1 таблетці не більше, ніж 3 рази на добу
 • Відпускається без рецепту
 • В упаковці - 48 таблеток

медикаменти з польщі

Ліки від кашлю з Польщі

Flavamed - таблетки (діюча речовина - амброксол):

 • Лікування вологого кашлю, пов’язаного із захворюваннями легень та бронхів
 • Застосовувати препарат під час вагітності та годування грудьми можна лише після консультації з лікарем
 • Відпускається без рецепту
 • В упаковці - 20 таблеток (30 mg та 60 mg)

замовити ліки в польщі

Flegamina - засоби від кашлю та хвороб дихальних шляхів, виводять мокротиння (діюча речовина - бромгексин)

 • Дорослим та дітям від 3 років
 • В наявності: таблетки (8 mg по 20 і 40 шт), сироп (2 mg та 4 mg; 120 і 200 ml - зі смаком малини, м’яти, полуниці)
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Herbapect - сироп 240g. Від мокрого та сухого кашлюю

 • При захворюваннях верхніх дихальних шляхів
 • Дорослим та дітям від 6 років
 • Перед застосуванням під час вагітності та годування грудьми слід проконсультуватися з лікарем
 • Відпускається без рецепту

польські ліки

ліки з Польщі

Tussipini D - сироп 125g 

 • При запаленні верхніх дихальних шляхів та вологому кашлі
 • Дорослим та дітям від 6 років
 • Відпускається без рецепту

замовити ліки з польщі

Ліки від болю у горлі з Польщі

Argentin - T - спрей для горла (20 ml)

 • Лікування запалення горла, викликаного бактеріальними та вірусними інфекціями
 • Препарат дозволений вагітним та годуючим грудьми
 • Відпускається без рецепту

замовити ліки 

Cholinex 150 mg - льодяники від болю в горлі

 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

таблетки від горла

Gargarin  - порошок для полоскання горла 30g

 • Показані при запальних станах ротової порожнини, верхніх дихальних шляхів та слизових оболонок
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Natursept - льодяники від болю в горлі (6 шт.)

 • Дорослим та дітям від 3 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі доставка

Засоби від нежитю з Польщі

Otrivin 0,1% - спрей для носа(10 ml)

 • Аерозоль для носа від нежитю
 • Діюча речовина - ксилометазолін
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

спрей від нежитю з польщі

Acatar control - спрей для носа (15 ml)

 • Аерозоль для носа від нежитю
 • Діюча речовина - оксиметазолін
 • Дорослим та дітям від 6 років
 • Відпускається без рецепту

польські медикаменти

ліки з Польщі

Nasivin 0,01% - краплі від нежитю

 • Діюча речовина - оксиметазолін гідро хлорид
 • Можна дітям з 4 тижня життя

ліки для немовлят з польщі

Пробіотики з Польщі

Пробіотики - це живі мікробіологічні харчові добавки, які уражають шкідливі мікроорганізми, відновлюючи мікробний баланс кишківника.

4 Lacti - капсули (20 шт.)

 • Препарат допомагає при травленні та підтримує ШКТ під час і після вживання антибіотиків
 • Відпускається без рецепту

пробіотики з польщі

Enteromax - капсули (10 шт.)

 • Сприяє відновленню мікрофлори кишечника
 • Дієвий при діареї, шлунково-кишковій дисфункції
 • Дорослим та дітям від 3 років
 • Відпускається без рецепту

польські ліки купити

ліки з Польщі

Засоби від алергії з Польщі

Alergo Max - таблетки (10 штук). Діюча речовина - деслоратадин.

 • Приймати при алергії по 1 таблетці на добу
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

засоби від алергії з польщі

Calcium 300 Alergo (Wapnowit C) - таблетки (20 штук). Діюча речовина - кальцій та вітамін C.

 • Приймати по 1 таблетці щодня, попередньо розчинивши її у склянці води
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Claritine Allergy 1mg/ml - сироп

 • Антигістамінний засіб, який знижує симптоми алергії
 • Дорослим та дітям від 6 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Знеболюючі засоби з Польщі

Olfen - гель 50 g. Протизапальний препарат з анальгетиком.

 • Діюча речовина - диклофенак
 • Застосовують місцево при болях ревматичного походження
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Voltaren Max - гель 50g. Нестероїдний протизапальний препарат.

 • Діюча речовина - диклофенак
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

Acenol forte 500mg - 20 таблеток. Жарознижуючий та знеболюючий засіб.

 • Діюча речовина - парацетамол
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі замовити

Apap Extra - 10 таблеток. Жарознижуючий та знеболюючий засіб.

 • Діюча речовина - парацетамол
 • Дорослим та дітям від 12 років
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі

ліки з Польщі

Вушні краплі з Польщі

Ototalgin 10g - вушні краплі.

 • Діюча речовина - холін саліцилат
 • При запальних процесах зовнішнього слухового каналу, що виявляються через біль, свербіж, почервоніння
 • Відпускається без рецепту

ліки з польщі купити

Otoargent 15 ml - вушні каплі

 • Лікування запальних станів зовнішнього слухового каналу, викликаного бактеріальними та грибковими інфекціями

ліки з польщі купити

Вітаміни з Польщі

Tran Mollers - желейні таблетки у вигляді рибок (36 штук). Містить омега-3 та вітаміни A, D і E.

 • Доступний у різних смаках
 • Для дорослих та дітей

Вітаміни з Польщі для дітей

Mega Omega 3 (60 капсул) - риб’ячий жир у капсулах

 • Приймати по 2 або 4 капсули на день
 • Сприяють правильному функціонуванню серця

Вітаміни з Польщі

ліки з Польщі

Witamina C 1000 mg - таблетки (20 штук)

 • Забезпечує щоденну дозу вітаміну C
 • Приймати по 1 таблетці щодня, попередньо розчинивши в 1/4 склянки води

Вітаміни з Польщі

Magne B6 - таблетки (50 штук)

 • Містить іони магнію та гідрохлорид піридоксину (вітамін В6)
 • Доповнює дефіцит магнію та/або вітаміну В6 в організмі
 • Дорослим та дітям від 6 років

Вітаміни з Польщі

Centrum Ona multiefekt - таблетки (30 штук) - вітаміни для жінок

 • Містить вітаміни A, C, E, K, B1, B2, B6, B12, D, біотитн, фолієву кислоту, фосфор, магній, залізо, йод, мідь, цинк, хром, кальцій
 • По 1 таблетці в день
 • Можна вживати під час вагітності

Вітаміни з Польщі

Ліки для дітей з Польщі

Sudocrem - крем для немовлят від подразення шкіри

 • Зменшує подразнення, знімає біль, зволожує шкіру дитини

Ліки для дітей з Польщі

Tran Mollers Baby 250ml - вітаміни для немовлят

 • Природне джерело кислот Омега-3 (DHA і EPA) та вітамінів D та A
 • Для немовлят до 1 року

Ліки для дітей з Польщі купити

BioGaia ProTectis Baby 5ml - краплі для немовлят

 • Підтримують здорову мікрофлору кишечника
 • Покращують функцію травлення
 • Зміцнюють імунну систему
 • Для немовлят з перших днів життя

Ліки для дітей з Польщі замовити

ліки з Польщі

Дані препарати наведені для прикладу. Замовити ці та інші медикаменти з Польщі ви можете за телефоном 063-946-07-49 або написавши на електронну пошту med.cos.pol@gmail.com

Ви також можете завітати на сторінку наших партнерів у мережі Faceebook та Instagram

 • Послуга доставки препаратів з Польщі до України складає 20% від загальної суми замовлення
 • Доставка здійснюється Новою Поштою по всій Україні (за окрему плату)

Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ознайомитись з повною базою ліків в Польщі та знайти аналоги за діючою речовиною, а також дізнатись актуальні ціни на медикаменти, ви можете на сайті Bazaleków.

Читайте також:

Польська фармацевтика: суворий контроль за якістю ліків та найнижчі ціни в Європі

Вітаміни для дітей з Польщі

Судокрем - універсальний засіб при дерматологічних проблемах

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах