Купюру номіналом 500 злотих випустять в Польщі в лютому

30 Грудня 2016
польський злотий

Національний Банк Польщі продовжує роботу над введенням в обіг банкноти номіналом 500 злотих. В банку запевняють, що нові купюри будуть доступними з 10 лютого 2017 року.

Застереження щодо впровадження нової банкноти має польське відомство розвитку. Представник Міністерства Розвитку Польщі Тадеуш Костінський висилав офіційного листа до голови Нацбанку Адама Ґлапінського, в якому просив ще раз зважити всі "за" і "проти" введення до загального використання купюри 500 злотих. Переговори сторін досі тривають, повідомляє  tvn24bis.pl

Національний Банк Польщі запевняє, що рішенню про випуск нової банкноти передував детальний аналіз структури використання купюр різних номіналів в готівковому обігу в Польщі, а також дослідження необхідності окремих номіналів. Результати дослідження НБП свідчать про те, що в суспільстві активно зростає зацікавленість високими номіналами банкнот. Близько 63% всіх польських купюр, що перебувають в готівковому обігу, становить банкнота номіналом 100 злотих. На другому місці - банкнота 200 злотих (більше 13%). НБП прогнозує ріст цієї тенденції.

Купюра номіналом 500 злотих стане продовженням серії "Польські правителі". Згідно з концепцією, видатні постаті Польщі повинні з'являтись на чергових номіналах польських злотих в хронологічному порядку. На банкноті номіналом 500 злотих розмістять зображення Яна ІІІ Собеського. За планом, нова купюра з'явиться 10 лютого 2017 року.

Дізнайтесь також: Які товари подорожчають в Польщі з нового року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах