Квитків на поїзд Київ-Перемишль на 8 січня вже немає

05 Січня 2017
купити квитки інтерсіті київ-львів-перемишль

Популярність запровадженого нещодавно міжнародного залізничного маршруту Київ-Львів-Перемишль стрімко зростає. За даними "Укрзалізниці", ще 2 січня пасажири розкупили всі доступні квитки (579 місць в обох класах) на 8 січня в напрямку з Києва до польського прикордонного міста Перемишль. Таким чином, наступного після Різдва дня швидкісний поїзд Інтерсіті+ вирушить до Польщі, заповнений пасажирами.

Відомо, що досі на поїзд Київ-Перемишль, який виконав свій перший рейс 23 грудня 2016 року, ще ніколи повністю не розкупляли квитки. Велика кількість пасажирів може спричинити чималі труднощі під час проведення паспортного та митного контролю як на території України, так і при в'їзді до Польщі. У зв'язку з цим, український уряд затвердив розпорядження, відповідно до якого, у вигляді експерименту, впродовж 6 місяців прикордонний та митний контроль в обох напрямках руху поїзда Київ-Перемишль здійснюватимуть між станціями Львів та Мостиська-2. Про це повідомив директор з пасажирських перевезень і сервісу української залізниці Ігор Романків, передає прес-служба "Укрзалізниці".

Він також повідомив, що час, який пасажири проведуть в дорозі з Києва до Перемишля, відтепер скоротиться до 6 год 40 хв. Досі поїздка з української столиці до прикордонного містечка в Польщі тривала 7 год 40 хв, а у зворотньому напрямку - 7 год 07 хв. Оптимізувати час вдалось після "остаточного опрацювання технологій", пояснив Ігор Романків. Водночас він наголосив, що швидкість проведення митного та прикордонного контролю залежить також від пасажирів, оскільки будь-які порушення при перетині кордону з Польщею призведуть до затримки та "зведуть нанівець таку гарну ініціативу".

Водночас невідомо, чи польські прикордонні та митні служби підуть на спрощення контролю під час перетину кордону з Польщею. У соцмережах користувачі розповідають, що перевірка щоразу стає все більш детальною, особливо після випадку, коли деякі пасажири Інтерсіті+ Київ-Перемишль намагались провезти до Польщі контрабанду сигарет. А тому ті, хто планує після свят привезти зі собою в Польщу гостинці, зокрема м'ясні вироби, повинні серйозно обдумати цей крок, оскільки митні служби не схвалюють перевезення багатьох видів продуктів через польський кордон.

Додамо, що на рейс з Перемишля до Києва поки що доступно багато квитків на 8 січня. Вільні місця є також на 7 і 9 січня в обох напрямках. Це свідчить про те, що більшість пасажирів повертатимуться 8 січня на роботу або навчання до Польщі. Саме тому квитки в напрямку до Перемишля так швидко розкупили, а напрямок до Львова та Києва в цей день є менш популярним. З огляду на це, на 8 січня, а також на наступні дні, можемо також прогнозувати чималі черги на кордоні при виїзді з України до Польщі. Слідкуйте за ситуацією на польсько-українському кордоні на нашій сторінці КАМЕРИ НА КОРДОНІ.  

Нагадаємо, ціни на квитки та розклад розклад руху нового поїзда Київ-Львів-Перемишль ви можете дізнатись ТУТ.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах