Маювка-2023 в Польщі: як працюватимуть супермаркети

25 Квітня 2023
графік роботи супермаркетів на травневі свята в польщі 2023

У Польщі наближаються травневі свята - традиційна маювка (majówka). Це означає, що 1 та 3 травня поляки матимуть вільні від роботи дні, які зможуть провести разом з близькими. Цього року дні в календарі розташувались таким чином, що взявши додаткові вихідні на 2, 4 та 5 травня, можна отримати повноцінну 9-денну відпустку. Однак слід пам’ятати, що під час офіційних державних свят у Польщі не працює більшість магазинів та супермаркетів. 

Великі торговельні мережі та дисконт-супермаркети закликають своїх клієнтів зробити покупки перед вихідними – для цього вони навіть подовжують робочі години. 

Графік роботи польських магазинів та супермаркетів на травневі свята-2023

Протягом довгих травневих вихідних продуктові супермаркети працюватимуть у суботу, 29 квітня, торгову неділю, 30 квітня, та у вівторок, 2 травня. Водночас 1 травня – на День праці – та 3 травня – День Конституції – покупки можна буде зробити лише в невеликих магазинчиках, де за прилавком працюватиме власник. Нагадаємо, ці свята у 2023 році припадають на понеділок і середу відповідно.

Популярна мережа дисконт-супермаркетів Biedronka вже розпочала приготування до маювки. Аж до 29 квітня майже всі магазини мережі працюватимуть з 6:00 до 23:00. У торгову неділю, яка припадає цьогоріч на 30 квітня, майже всі три тисячі супермаркетів Бедронка будуть відкриті до 23:00 або довше. 

Данська мережа Netto також вирішила продовжити графік роботи своїх магазинів. Працівники дискаунтера весь тиждень, що передує травневим вихідним, працюватимуть на годину довше, тобто з 6:00 до 23:00. Такий графік роботи діятиме і у неділю, 30 квітня.

Як йдеться на сайті Lidl, мережа не планує додатково подовжувати роботу своїх магазинів перед травневими святами. Вони працюватимуть з понеділка по суботу з 6:00 до 22:00 (або до 23:00 в залежності від розташування магазину), а в торгову неділю – з 9:00 до 19:00.

На момент публікації інші торговельні мережі не оприлюднили інформацію про зміну робочого графіка на цей тиждень. 

⇒ Читайте також:

PKP Intercity пропонує знижки на залізничні квитки в період травневих свят у Польщі

Портрет українського біженця в Польщі: як він заробляє та витрачає заробіток

Більше половини поляків хотіли би бачити українські товари на полицях супермаркетів

Головне фото: rmf.fm

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах