На яких товарах та продуктах можна найбільше заощадити в Польщі. Дослідження

21 Вересня 2020
покупки в польщі під час карантину 2020

У Польщі провели опитування серед споживачів, аби дізнатись на яких продуктах і товарах для дому їм вдається максимально заощаджувати. З’ясувалось, що майже половина опитаних отримує найбільшу вигоду від акцій на м’ясні продукти та побутову хімію. До топ-5 найвигідніших покупок також входять ковбасні вироби, безалкогольні напої, солодощі та фрукти. Детальніше про те, на яких товарах та продуктах можна суттєво заощадити під час шопінгу в Польщі читайте далі у нашій публікації. 

⇒ Польський бізнес вимагає скасування заборони недільної торгівлі під час епідемії

Як заощадити на покупках в Польщі у 2020 році

Споживачі, які взяли участь в опитуванні компанії UCE RESEARCH, розповіли на чому їм найчастіше вдається заощадити під час шопінгу в польських магазинах. Аж 29% вказали, що часто купують побутову хімію за вигідними акційними цінами. Ще 19% опитаних сказали, що часто натрапляють на знижки на м’ясні вироби, зокрема і ковбаси (9%). В Польщі також вигідно купувати безалкогольні напої - так вважає 8% споживачів, а також солодощі та фрукти (по 5% у кожній категорії). 

“Результати дослідження є цікавими, якщо зважити на те, що впродовж останніх 12 місяців знижок на м’ясні вироби у порівнянні з іншими категоріями продуктів було найменше. Крім цього, акцій на побутову хімію було стільки ж, скільки й на солодощі. Однак, миючі засоби та м’ясо - це дороговартісні товари, але водночас, й одні з найнеобхідніших. Саме тому економія є більш відчутною”, - коментує результати Юліта Призмонт з компанії Hiper-Com Poland.

ціни в польщі 2020

Своєю чергою, Кароль Камінський з групи AdRetail пояснює, що через високі ціни клієнти спеціально шукають суттєві знижки на побутову хімію, оскільки хочуть купити якісні товари за найбільш вигідною ціною. У випадку з м’ясними виробами, споживачі шукають знижок для того, щоб придбати якомога більше товарів за меншу вартість. Як відомо, м’ясо - це той продукт, який постійно дорожчає. 

Водночас, експерт висловив здивування фактом, що лише 4% споживачів користуються знижками на овочі. На його думку, саме на цю категорію товарів невдовзі поширюватиметься найбільше акцій, оскільки поляки все частіше надають перевагу здоровому харчуванню. А отже, магазинам доведеться відповідати на попит та вимоги клієнтів. 

“За останній місяць вартість м’яса зросла на кілька відсотків. Різного роду акції та знижки на цю групу товарів дають змогу споживачам суттєво заощаджувати. Тому вони так охоче шукають можливостей. У свою чергу, побутова хімія є однією з найвищих статей витрат у будь-якому домашньому бюджеті. Інші продукти, натомість, не мають особливого значення в питанні заощадження, оскільки клієнти не так часто їх купують або ж вони не є надто дорогими”, - підсумовує Гжегож Садлонь з платформи Кодаріус. 

Варто зазначити, що опитування проводилось з 9 по 11 вересня 2020 року серед відвідувачів польських супермаркетів. Загалом в межах дослідження відбулось 1008 інтерв’ю з випадково підібраними дорослими особами. 

⇒ Читайте також:

Ціни на продукти в Польщі-2020: найдешевші та найдорожчі супермаркети

Будівельний супермаркет Castorama запускає власні пачкомати в Польщі

Biedronka змінює вартість і умови доставки з Glovo

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах