Biedronka змінює вартість і умови доставки з Glovo

29 Липня 2020
покупки в польщі бедронка 2020

На початку квітня польська мережа магазинів Бедронка оголосила про початок співпраці із сервісом доставки товарів Glovo. Нова послуга була запроваджена у найбільш відповідний до вимог ринку час, адже через пандемію коронавіруса люди стали все рідше робити офлайн-покупки

На старті всієї кампанії доставка продуктів з Бедронки була доступна лише у кількох великих містах Польщі. Клієнти могли вибрати серед близько тисячі харчових продуктів та гігієнічних засобів зі стаціонарних магазинів Biedronka. 

Оскільки послуга швидко набула популярності серед поляків, у травні обидві компанії вирішили поглибити співпрацю і запровадили доставку продуктів навіть у неторгові неділі. Розширився також список міст, мешканцям яких доступна така послуга. Зараз він налічує 21 населений пункт, зокрема Варшаву, Лодзь, Краків, Вроцлав, Гдиню, Гданськ, Сопот, Познань, Катовіце, Щецин, Ольштин, Бидгощ, Торунь, Плоцьк, Люблін, Білосток, Глівіце, Хожув, Сосновець, Зелену Гуру та Жешув. Детальніше про те, як невдовзі зміниться процес доставки товарів з Бедронки за посередництвом Glovo читайте далі у нашій публікації. 

актуальні ціни в бедронка в польщі 2020

Доставка продуктів з Бедронки через Glovo в Польщі

Популярна в Польщі мережа дисконт-супермаркетів Biedronka запроваджує безкоштовну доставку продуктів за допомогою сервісу Glovo - для цього потрібно виконати замовлення на суму понад 199 злотих. Крім цього, мережа розширює асортимент продуктів, які можна придбати онлайн, до 2 тисяч товарів.

Раніше доставка Glovo будь-якого замовлення з Бедронки коштувала 9,99 злотих. Згідно з новими умовами співпраці компаній, вартість послуги для клієнта залежатиме від витраченої на покупки суми. 

  • 5,99 зл заплатимо за доставку товарів на суму від 150 до 198,99 зл;
  • 9,99 зл - за доставку на суму від 50 до 149,99 зл;
  • 12,99 зл - за доставку на суму менше 50 злотих.

“Відтепер клієнт може обрати серед двох тисяч товарів, доступних у магазинах мережі: від свіжих овочів і фруктів до заморожених продуктів, що є новинкою. До речі, заморожені продукти будуть доставлені клієнтам у спеціальних сумках, які гарантують збереження якості”, - повідомив операційний директор мережі Бедронка Павел Влодарчик. 

Середній час очікування на доставку продуктів із супермаркету Biedronka зараз становить 45 хвилин. Таким чином, більшість замовлень реалізовують менш ніж за годину. Цікаво, що онлайн-магазин Бедронки працює і в неторгові неділі у Польщі. А це означає, що зручні покупки продуктів та товарів першої необхідності через додаток Glovo можна виконувати кожного дня. Крім цього, постачальник не накладає жодних лімітів ні на вагу, ні на вартість доставки до клієнта. Замовлення приймають з 10:00 до 22:30. 

⇒ Читайте також:

Польський бізнес вимагає скасування заборони недільної торгівлі під час епідемії

Мережа Auchan закриває два гіпермаркети в Польщі

Які карантинні обмеження досі діють в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах