Нацбанк Польщі припинить обмін готівкових гривень на злоті

06 Вересня 2022
обмін гривень на злоті в польщі

До 9 вересня громадяни України, які тимчасово перебувають у Польщі, ще можуть обміняти готівкові гривні на злоті в межах угоди між Національними Банками обох держав. Після цього програма перестане діяти. Про це йдеться в оголошенні польського банку від 5 вересня, пише Європейська правда.

"Національний банк Польщі разом з Нацбанком України інформують про те, що програма обміну української гривні на польські злоті, який уможливили задля потреб українських громадян, які перебувають у Польщі, наближається до завершення. Останній тиждень операцій у відділеннях  PKO Bank Polski - тиждень з 5 по 9 вересня 2022 року", - йдеться у повідомленні Національного банку Польщі.

Відомо, що за час дії програми через відділення PKO Bank Polski провели 97 тисяч обмінних операцій на загальну суму 690 млн гривень. Програму запустили наприкінці березня 2022 року - воно тривала близько п’яти місяців.

Варто зазначити, що за даними польських прикордонних служб, з 24 лютого і до початку вересня 2022 року з України до Польщі в’їхало близько 6 млн осіб. Частина з них осіла в цій країні, а частина - вирушила до інших держав-членів Євросоюзу. У напрямку з Польщі до України за аналогічний період перетнули кордон 4,2 млн осіб.

⇒ Читайте також:

Продуктовий “кошик Дуди” із Бедронки подорожчав майже вдвічі

Кільком категоріям українців дозволили оформляти візи безпосередньо в Польщі

Чи підвищать у Польщі розмір допомоги в межах програми 500+

Головне фото: armyinform.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах