Найбільший в Європі автобусний лоукост-перевізник FlixBus заходить в Україну

03 Червня 2019
FlixBus заходить в Україну

FlixBus – це німецький автобусний лоукост-перевізник, який розпочав свою роботу ще в 2013 році. На сьогодні FlixBus є найбільшим в Європі автобусним перевізником, а маршрути автобусів компанії охоплюють понад 2000 населених пунктів в 29 країнах, в тому числі і в Польщі. Щодня вони виконують близько 350 000 рейсів.

А тепер скористатися послугами компанії зможуть і українці - найбільший оператор автобусних перевезень в Європі FlixBus планує розширити діяльність на українському ринку. Про це повідомляє ЦТС (Центр транспортних стратегій).

Лоукост-перевізник FlixBus в Україні

Компанія FlixBus розповіла, що 11 червня 2019 року проведе в Києві свою першу в Україні прес-конференцію. На ній гендиректор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-модель FlixBus і співпрацю з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

Слід зауважити, що свої перші рейси з України до Польщі та Чехії компанія FlixВus відкрила ще в 2017 році. Тоді автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). 

Щоправда, перевезення в і з України здійснював партнер Flixbus – чеська компанія Umbrella. Це типовий формат роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більше ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками. Мінімальна ціна квитка зі знижкою становила 5 євро.

Лоукост-перевізник FlixBus в Україні

Повідомлення про вихід на український ринок перевезень FlixBus з’явилось і на офіційній сторінці Міністра інфрастуктури України Володимира Омеляна в Facebook:

“Так, в Україну заходить найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи FlixBus. І це теж «само сталося», після проведеної нами реформи автобусних перевезень у 2018. Як ми й обіцяли, на відремонтованих нами автошляхах України теж будуть якісні і дешеві автобусні перевезення. Подробиці 11 червня”, - повідомив міністр.

Коли саме Flixbus розпочне свою діяльність в Україні та до яких міст компанія має намір здійснювати маршрути ймовірно стане відомо 11 червня, на прес-конференції гендиректора компанії в Польщі і Україні Міхала Лемана в Києві.

Нагадаємо, в 2017 році компанія Flixbus оголосила про об’єднання з найбільшим польский лоукост-перевізником Polski Bus. Відтак, PolskiBus припинив своє існування, а всі колишні рейси PolskiBus тепер здійснює FlixBus.

   ► Детальніше про це: Відомий лоукост-перевізник Polski Bus припиняє своє існування. Що буде натомість?

Читайте також:

Як дешево доїхати в Польщу

Лоукости до Польщі: напрямки, розклад рейсів та ціни

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах