Нова система реєстрації на візу до Польщі запрацює в інших містах України

22 Грудня 2016
шенген віза в польщу, реєстрація на польську візу

З 20 січня 2017 року в Пунктах Прийому Візових Анкет в Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі почне діяти нова спрощена система реєстрації на подачу документів для отримання візи в Польщу. Нововведення запроваджує Посольство Республіки Польща в Україні спільно з оператором VFS Global з метою полегшення процедури реєстрації до ППВА.

Реєстрація на візу до Польщі

Нова система реєстрації полягає у тому, що заявникам більше не потрібно буде телефонувати в сall сenter чи реєструватися через інтернет-сайт після здійснення передоплати. Відтепер, після того, як ви зберете всі необхідні документи для подачі на обрану категорію візи, вам необхідно буде звернутись із закордонним паспортом до відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатити сервісний збір. Під час здійснення передоплати в банку ви:

  • вказуєте який тип візи бажаєте одержати та обираєте ППВА, до якого бажаєте звернутись для подачі документів;
  • отримуєте унікальний код PTN, який впродовж наступної доби активується через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбувається автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити ТУТ;
  • повідомляєте про дійсний номер телефону. За цим номером згодом телефонуватиме оператор з метою підтвердження дати і часу подачі документів на візу до Польщі.

Ви можете або погодитись на запропоновану оператором дату та час подачі документів, або ж зареєструватись на інший день. Оскільки система зв'язку з оператором буде автоматичною, дзвінки надходитимуть лише після оплати відповідних послуг у банку. Тим, хто оплатив рахунок згідно з попередньою системою реєстрації, хвилюватися не слід - ви, як і раніше, зможете зареєструватись online через сall сenter.

Куди подавати візові документи переселенцям з Донеччини та Луганщини

Переселенці з Донецької та Луганської областей мають право подавати документи на одержання візи в Польщу в ППВА в Харківському, Луцькому та Одеському округах, якщо зможуть надати один з вказаних нижче документів:

при подачі на національну польську візу:

  • довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області;

при подачі документів на шенген візу до Польщі:

  • документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі;
  • документи, які підтверджують факт навчання у відповідному консульському окрузі;
  • довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області.

Нагадаємо, з жовтня 2016 року нова система реєстрації діє в ППВА у Києві, а з 3 квітня 2017 року спрощена система реєстрації на візу в Польщу почне діяти у Львівському та Вінницькому консульських округах. Детальніше про всі візові центри та консульства Польщі в Україні читайте ТУТ.

Джерело Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах