Спрощена система реєстрації на візу в Польщу почне діяти у Львівському та Вінницькому консульських округах

15 Березня 2017
нова система реєстрації на подачу документів на візу в Польщу

З 3 квітня нова система реєстрації на подачу документів для отримання візи в Польщу почне діяти у Львівському та Вінницькому консульських округах. Це означає, що мешканці Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Вінницької, Чернівецької, Житомирської та Хмельницької областей зможуть подавати візові документи до ППВА за новою, спрощеною схемою. Про це йдеться у повідомленні Генерального Консульства Республіки Польща.

Реєстрація на подачу документів на візу в Польщу

Після того, як нововведення запрацює, процедура реєстрації на подачу документів на візу в Польщу для львів'ян та мешканців інших областей України стане значно простішою та прозорішою. Заявники більше не телефонуватимуть в сall сenter і не реєструватимуться за допомогою інтернет-сайту після внесення передоплати, як це було досі.

Відтепер, з усіма необхідними для отримання обраної категорії візи документами, а також з закордонним паспортом потрібно буде звернутись до відділення  Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатити сервісний збір. Саме під час внесення передоплати в банку ви:

  • обираєте категорію візи;
  • обираєте Пунктах Прийому Візових Анкет;
  • отримуєте унікальний код PTN, який впродовж наступної доби активується через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів проводиться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити ТУТ;
  • повідомляєте про дійсний номер мобільного телефону.

За вказаним вами номером до вас зателефонує оператор і ви підтвердите дату і час подачі документів на візу до Польщі. Ви можете або погодитись на запропоновану оператором дату та час, або ж зареєструватись на інший день.

Оскільки система зв'язку з оператором буде автоматичною, дзвінки надходитимуть лише після оплати сервісного збору в банку. Якщо ви вже здійснили передоплату відповідно до попередньої системи реєстрації, то зможете як і раніше зареєструватись через сall сenter.

Куди подавати візові документи переселенцям з Донеччини та Луганщини

Заявники, зареєстровані у Луганській та Донецькій областях, можуть подавати документи на отримання візи в ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях за умови надання одного з цих документів:

при подачі на національну польську візу:

  • довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області;

при подачі документів на шенген візу до Польщі:

  • документи, які підтверджують факт роботи у відповідному консульському окрузі;
  • документи, які підтверджують факт навчання у відповідному консульському окрузі;
  • довідка, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області.

Як подати документи на візу в Польщу - покрокова інструкція

Детальну покрокову інструкцію реєстрації на подачу візових документів до ППВА можна завантажити, натиснувши на картинку нижче.

Як подати документи на візу в Польщу - покрокова інструкція

Нагадаємо, нова система реєстрації на подачу візових документів вперше була запроваджена в Київському консульському окрузі. Це відбулось ще в жовтні 2016 року. Експеримент показав позитивні результати, після чого було вирішено встановити спрощену схему в Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі. А вже з квітня 2017 року нововведенням нарешті зможуть скористатись ті, хто належить до Львівського та Вінницького консульських округів.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах