Почала діяти нова система реєстрації на подачу візових документів до Польщі

04 Жовтня 2016
віза в польщу, польська віза, реєстрація на польську візу

Нову спрощену систему реєстрації на подачу документів на польську візу запроваджує Посольство Республіки Польща в Україні спільно з оператором пунктів прийому візових анкет VFS Global. Нововведення вже діє з 3 жовтня у Пункті Прийому Візових Анкет (ППВА) у Києві, йдеться у повідомленні Посольства РП в Україні. 

Як зареєструватись на польську візу

Відтепер той, хто хоче отримати польську візу, повинен звернутися із закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку та здійснити переодплату для себе, або ж для чотирьох найближчих членів родини. Під час передоплати в банку заявник отримує унікальний код PTN, який впродовж наступної доби активується через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбувається автоматично.

Призначення дати подачі документів у візовому центрі Польщі

Під час передоплати заявник також вибирає який тип візи хоче отримати і повідомляє про дійсний номер телефону. За цим номером згодом телефонуватиме оператор аби підтвердити дату і час подачі документів на візу до Польщі.

Заявник може погодитись на запропоновану оператором дату і час, або ж зареєструватись на інший день. Оскільки система зв'язку з оператором буде автоматичною, дзвінки надходитимуть лише після оплати відповідних послуг у банку. Заявники, які оплатили рахунок відповідно до попередніх умов, як і раніше матимуть можливість зареєструватись online через сall сenter.

Зміни до процесу реєстрації на візу до Польщі

Після спрощення процесу реєстрації заявники більше не будуть змушені дзвонити в сall сenter чи реєструватися через веб-сайт після здійснення передоплати. Це суттєво скоротить весь процес подачі документів на польську візу. Окрім того, нова система буде невразливою до хакерських атак. 

Поки що спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у ППВА в Києві. Якщо нововведення визнають актуальним і таким, що справді пришвидшує процес реєстрації, то нова система діятиме у візових центрах та консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі та ін.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Починаючи з 20 січня 2017 року, нова система реєстрації на візу до Польщі запрацювала в інших містах України: Луцьку, Рівному, Тернополі, Харкові, Дніпрі та Одесі, а з 3 квітня 2017 року спрощена система реєстрації на візу в Польщу почне діяти у Львівському та Вінницькому консульських округах

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Нагадаємо, в 2016 році українці отримали рекордну кількість віз в Польщу. Всі види польських віз детально описані ТУТ. Також вам буде корисно дізнатись про візові центри та консульства Польщі в Україні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах