Нові можливості розвитку бізнесу в Польщі для українців

27 Лютого 2017

Вже цього тижня, а саме в четвер, 2 березня, українці, які зацікавлені у веденні бізнесу в Польщі, матимуть чудову нагоду ознайомитись із новим інвестиційним проектом під назвою “Park Przemysłowy Lubaczów”. Ознайомлення відбуватиметься в рамках конференції «Промисловий Парк Любачів – Ворота на Схід», що проходитиме у міському домі культури польського прикордонного містечка Любачів. 

Мова йде про розвиток торгівельної та промислової інфраструктури в місті Любачів і околицях. Проект буде особливо цікавим для тих, хто використовує для перетину кордону чи перевезення товарів митний перехід Грушів-Будомєж, що знаходиться в 15 кілометрах від Любачева.  

Ще у грудні 2015 році у Польщі відбувався схожий захід, на якому обговорювали можливості нових перспектив та форм співпраці в рамках прикордонної польсько-української мережі індустріальних парків. Як результат, в Любачеві  була підготовлена ділянка більш ніж на 22,68 га, призначена для виробничо-промислової діяльності українців та поляків. Вартість виконаних робіт становить понад 4,6 млн. зл. – фінансування проводив Євросоюз в рамках Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна. 

Бізнес та інвестування в ринок Польщі

Подальший розвиток Промислового Парку Любачів вбачають в інвестуванні та веденні бізнесу на його теренах як самими поляками, так і українцями. Пояснити усі нюанси даних інвестицій і покликана економічна конференція «Промисловий Парк Любачів – Ворота на Схід». Її учасники зможуть отримати актуальні знання щодо плану економічного розвитку Польщі, умов та можливостей інвестування, перспектив для українського бізнесу в Польщі та польського в Україні.

Представники бізнесу і влади зможуть ознайомитися з процесом створення інвестиційних пропозицій і стандартів обслуговування інвесторів, у відповідності з рекомендаціями відповідних установ, які займаються поширенням пропозиції та побудовою площини контактів між підприємцями та органами місцевого самоврядування. Підприємці дізнаються,  як отримати повну інформацію, необхідну для планування і підготовки інвестицій, а також інформацію про доступні пільги та спрощення. Зацікавлені особи зможуть взяти участь в ознайомчій поїздці до парку та самостійно оцінити перспективи. Детальніше про умови та можливості інвестування в Любачеві читайте ТУТ.

Конференція спрямована на:

  • підприємців, зацікавлених в інвестуванні в Любачеві та інших територіях Спеціальної Економічної Зони «Євро-Парк Мелець», 
  • бізнесменів з Польщі та України, які бажають отримати актуальну інформацію про можливості ведення бізнесу в обох країнах,
  • установи, які працюють задля підтримки підприємців,
  • органи місцевого самоврядування, зацікавлені у залученні інвестицій.

Теми доповідей підібрані таким чином, що конференція буде справді інформативною та цікавою, а в результаті максимально корисною для її учасників. Окрім цього, захід надасть можливість для індивідуальних зустрічей і розмов з експертами, представниками бізнесу та установ, що допомагають бізнесу в Польщі та Україні. Програму конференції ви можете переглянути нижче.

бізнес в Польщі

Нова зона для ведення бізнесу та інвестицій в Польщі - Промисловий парк Любачів

Park Przemysłowy Lubaczów - це повною мірою оснащений інвестиційний об’єкт, віддалений від житлового масиву. Ділянка у 24 гектари розташована в північно-східній частині міста, на вулиці Technicznej. Розташування забезпечує відмінну доступність комунікації з усіма містами східної, південної та центральної Польщі, а також дає величезні можливості для компаній з усієї Європи, які засновують свою діяльність, спрямовану на східні ринки, в тому числі Україну. Промисловий парк Любачів розташований поблизу автобану А4, залізничного переїзду між Україною та Польщею Рава-Руська-Гребенне, а також митного переходу Грушів-Будомєж – розташування доволі зручне і продумане. 

На сьогодні інвестиційна територія повністю готова і оснащена необхідною інфраструктурою та комунікаціями. Ділянка призначена під промисловість, сервіс і торгівельну сферу (з площею продажу менше 2000 м2).

У наших планах – відвідати конференцію «Промисловий Парк Любачів – Ворота на Схід», що відбудеться у четвер, 2 березня, у польському місті Любачів, тож найближчим часом ви зможете переглянути матеріали та фотозвіт з її перебігу, а також дізнатись про можливості розвитку бізнесу в Промисловому Парку Любачів. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ми відвідали конференцію "Промисловий Парк Любачів – Ворота на Схід" і готові представити вам наш матеріал "Бізнес в Польщі – нові можливості для українських інвесторів", з якого ви дізнаєтесь усі переваги інвестування в Польщі, а також детальний опис інвестиційного проекту "Промисловий Парк Любачів". 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах