Новий піший перехід до Польщі

14 Січня 2016

Як повідомляє Gazeta Wyborcza, цього року повинна бути підготовлена документація щодо адаптації перетину кордону в Хребенному, на кордоні з Польщею, для пішохідного та велосипедного руху. Відкриття пішохідної зони поки ще не визначено, орієнтовно планується у 2017 році.

Губернатор Люблінського воєводства Пшемислав Чарнек повідомив, що на 2016 рік заплановано виділення 30 тис. злотих на документацію для початку планування інвестицій пішохідного та велосипедного перетину кордону в Рава-Руській - Хребенне.


Новий піший перехід до ПольщіЙдеться про розробку так званого функціонально-вартісного аналізу, який включає план вбудови пішохідного та велосипедного переходу в інфраструктуру МП Рава-Руська - Хребенне. Облаштування окремої смуги для пішоходів та велосипедистів є необхідною умовою для можливості проходження ними контролю.

Відкриття на митному переході Рава-Руській - Хребенне окремої зони для пішоходів та велосипедистів, буде залежати, в більшій мірі, від оцінки пілотної програми такого ж пішохідного переходу в МП Долгобичеві.

Фото: dpsu.gov.ua

Воєвода Пшемислав Чарнек  підкреслив, що кількість пішоходів в Долгобичеві зростає, а це означає, що такий перехід є необхідним.

У липні минулого року була запущена пілотна програма для пішоходів і велосипедистів на новому митному переході в Долгобичеві, де встановлено окремі смуги для пішохідного перетину кордону з Польщею. Пілот повинен був тривати шість місяців, та продовжений з1 січня 2016 року ще на пів року.

За даними Прикордонної служби України, популярність цього митного переходу поступово збільшується, в тому числі протягом перших шести місяців пішо перетнуло кордон більше 50 тис. осіб. Найчастіше це були мешканці прикордонних сіл, які їдуть в Польщу на закупи або екскурсії.

На даний час можливість пішого перетину кордону з Польщею існує лише на митному переході Медика-Шегині. На інших переходах перетнути кордон можна тільки автомобілем або потягом, що є наслідком відсутність відповідної інфраструктури.

Фото1:lublin.wyborcza.pl
comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах