Новий потяг Львів-Перемишль: розклад та ціни

09 Січня 2020
Новий потяг Львів - Перемишль

Остання актуалізація даних: 9 січня 2020 року

Залізничний напрямок з України до польського Перемишля набув нечуваної популярності ще з моменту запуску у 2016 році залізничного сполучення Київ-Перемишль. Про це красномовно свідчать і самі цифри: у 2016 році потягом Київ-Перемишль скористалось 4 тисячі пасажирів, а вже через рік, у 2017 році – 317 тисяч.

Підбиваючи підсумки 2018 року, в “Укрзалізниці” повідомили, що серед міжнародних маршрутів найпопулярнішим напрямком цього року знову таки залишається Київ - Перемишль. Загалом за 11 місяців 2018 року “Укрзалізниця” перевезла майже 300 тисяч пасажирів до Перемишля.

Сьогодні з України до Перемишля щодня курсує аж три потяга:

  • Інтерсіті № 36/35 Одеса – Перемишль
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль 
  • Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль

Нагадаємо, детальний розклад цих поїздів з усіма зупинками ви можете знайти ТУТ.

Однак вже скоро курсуватиме ще один, четвертий потяг до цього польського міста.

Новий потяг Львів - Перемишль

Новий потяг Львів - Перемишль: розклад руху та ціни квитків у 2020 році

З 20 грудня 2018 року “Укрзалізниця” запустила прямий поїзд зі Львова до Перемишля №90/89. Увесь рік він курсував лише у вихідні та у дні підвищенного пасажиропотоку. Наприкінці 2019 року компанія оголосила, що з 15 грудня 2019 року і до 12 січня 2020 року поїзд курсуватиме щоденно, а з 18 січня і до 12 грудня 2020 року - лише по суботах та неділях. Поїзд також додатково виїде на маршрут 13 квітня, 1 травня та 11 -12 червня. 

Окрім цього, графік руху поїзда №90/89 Львів-Перемишль в порівнянні з попереднім роком трохи змістили, аби його пасажири могли зручно пересісти на нічний поїзд Перемишль-Вроцлав-Берлін. Так, за новим розкладом, поїзд відправляється з головного залізничного вокзалу у Львові о 16:20 і прибуває до Перемишля о 18:19 за місцевим часом. Таким чином, пасажири перебуватимуть у дорозі близько 3 годин. Пересадка на поїзд до Берліна відбуватиметься до 19:57.

У зворотньому напрямку поїзд вирушатиме з Перемишля зранку, о 10:18 і повертатиметься до Львова о 13:45 (2,5 години в дорозі).

Поїзд складатиметься з 6 купейних вагонів із місцями для сидіння 2-ого класу. Вартість квитка становитиме близько 233 грн.

Про дати курсування поїзда та графік руху можна дізнатися на сайті Укрзалізниці, а квитки - придбати в залізничних касах.

Новий потяг Львів - Перемишль

Чому Перемишль настільки популярне місто для подорожей потягом?

Насамперед слід відзначити переваги залізничного транспорту при перетині кордону до/з Польщі. По-перше, це зручно і дозволяє суттєво зекономити час, оминувши можливі черги на кордоні та процедуру паспортного та митного контролю, оскільки вона здійснюється не безпосередньо при перетині кордону, а під час руху поїзда. 

По-друге, подорожуючи поїздом до Польщі, можна чітко складати свій графік і будувати плани, адже поїзди рідко запізнюються і прибувають до місця призначення вчасно. Окрім того, часто мандрувати поїздом є значно дешевше, аніж літаком чи на власному авто.

Саме місто Перемишль (Przemyśl) розташоване всього за 7 км від українсько-польського кордону. Воно має хороше транспортне сполучення, завдяки чому звідти можна без проблем дістатися практично у будь-яке інше місто Польщі. 

Новий потяг Львів - Перемишль

Перемишль (Przemyśl)

Раніше ми склали розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі в найпопулярніші серед українців міста Польщі і аналогічний розклад пересадок з міст Польщі до Перемишля на Інтерсіті в Україну. Завдяки цим розкладам ви без зайвих проблем та метушні можете знайти потрібний вам напрямок і зможете вибрати найбільш вдалий для вас варіант доїзду.

Нагадаємо, нещодавно “Укрзалізниця” також повідомила про запуск нових безпересадкових вагонів Київ - Вроцлав. Нові вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема, на таких станціях як Львів, Перемишль і Краків.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Розклад руху поїздів Інтерсіті до Перемишля з 10 грудня

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах