Новий потяг Львів-Перемишль: розклад та ціни

13 Грудня 2018
Новий потяг Львів - Перемишль

Залізничний напрямок з України до польського Перемишля набув нечуваної популярності ще з моменту запуску у 2016 році залізничного сполучення Київ-Перемишль. Про це красномовно свідчать і самі цифри: у 2016 році потягом Київ-Перемишль скористалось 4 тисячі пасажирів, а вже через рік, у 2017 році – 317 тисяч.

Підбиваючи підсумки 2018 року, в “Укрзалізниці” повідомили, що серед міжнародних маршрутів найпопулярнішим напрямком цього року знову таки залишається Київ - Перемишль. Загалом за 11 місяців 2018 року “Укрзалізниця” перевезла майже 300 тисяч пасажирів до Перемишля.

Сьогодні з України до Перемишля щодня курсує аж три потяга:

  • Інтерсіті № 36/35 Одеса – Перемишль
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль 
  • Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль

Нагадаємо, детальний розклад цих поїздів з усіма зупинками ви можете знайти ТУТ.

Однак вже скоро курсуватиме ще один, четвертий потяг до цього польського міста.

Новий потяг Львів - Перемишль

Новий потяг Львів - Перемишль: розклад руху та ціни квитків

За повідомленням “Укрзалізниці”, від 20 грудня цього року почне курсувати новий поїзд № 90/89 Львів - Перемишль. Курсуватиме він цілий рік, щоправда, не щоденно, а у дні підвищеного пасажиропотоку і почне перевозити пасажирів уже під час цьогорічних різдвяних свят: з 20 грудня по 7 січня.

Поїзд № 89 вирушатиме з Перемишля о 10:15 та прибуватиме до Львова о 13:45. Зі Львова поїзд №90 відправлятиметься о 16:00 та прибуватиме до Перемишля о 17:46. Час в дорозі становить близько 2,5 годин.

Поїзд складатиметься з 6 купейних вагонів із місцями для сидіння 2-ого класу. Вартість квитка становитиме близько 253 грн.

Про дати курсування поїзда та графік руху можна дізнатися на сайті Укрзалізниці, а квитки - придбати в залізничних касах.

Новий потяг Львів - Перемишль

Чому Перемишль настільки популярне місто для подорожей потягом?

Насамперед слід відзначити переваги залізничного транспорту при перетині кордону до/з Польщі. По-перше, це зручно і дозволяє суттєво зекономити час, оминувши можливі черги на кордоні та процедуру паспортного та митного контролю, оскільки вона здійснюється не безпосередньо при перетині кордону, а під час руху поїзда. 

По-друге, подорожуючи поїздом до Польщі, можна чітко складати свій графік і будувати плани, адже поїзди рідко запізнюються і прибувають до місця призначення вчасно. Окрім того, часто мандрувати поїздом є значно дешевше, аніж літаком чи на власному авто.

Саме місто Перемишль (Przemyśl) розташоване всього за 7 км від українсько-польського кордону. Воно має хороше транспортне сполучення, завдяки чому звідти можна без проблем дістатися практично у будь-яке інше місто Польщі. 

Новий потяг Львів - Перемишль

Перемишль (Przemyśl)

Раніше ми склали розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі в найпопулярніші серед українців міста Польщі і аналогічний розклад пересадок з міст Польщі до Перемишля на Інтерсіті в Україну. Завдяки цим розкладам ви без зайвих проблем та метушні можете знайти потрібний вам напрямок і зможете вибрати найбільш вдалий для вас варіант доїзду.

Нагадаємо, нещодавно “Укрзалізниця” також повідомила про запуск нових безпересадкових вагонів Київ - Вроцлав. Нові вагони курсуватимуть із зупинками, зокрема, на таких станціях як Львів, Перемишль і Краків.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Розклад руху поїздів Інтерсіті до Перемишля з 10 грудня

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах