Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

27 Листопада 2018
Інтерсіті в Перемишлі

Зверніть увагу! У зв'язку з тим, що в розкладах польської залізниці та рейсових автобусів інколи відбуваються зміни, ми періодично оновлюємо інформацію про пересадки з міст Польщі до Перемишля та подаємо оновлені ціни на квитки та розклад поїздів та автобусів. Тому наша стаття завжди залишається актуальною.

Багато людей, мандруючи до Польщі, обирають для цього залізничний транспорт. По-перше, це зручно і дозволяє суттєво зекономити час, оминувши можливі черги на кордоні та процедуру паспортного та митного контролю, оскільки вона здійснюється не безпосередньо при перетині кордону, а під час руху поїзда. По-друге, подорожуючи поїздом до Польщі, можна чітко складати свій графік і будувати плани, адже поїзди рідко запізнюються і прибувають до місця призначення вчасно. Окрім того, часто мандрувати поїздом є значно дешевше, аніж літаком чи на власному авто. Саме тому залізничне сполучення між Україною та Польщею є надзвичайно популярним серед населення обох країн, а квитки на потяги Інтерсіті користуються шаленим попитом.

Ще у грудні 2016 року "Укрзалізниця" спільно із польськими партнерами оголосила про запуск швидкісного поїзда Інтерсіті+705/706 на новоствореному маршруті Київ, Львів – Перемишль. Відтоді цей маршрут став вельми популярним та затребуваним, а квитки на потяг розкуповують за декілька днів до дати відправлення. У зв’язку з такою неймовірною популярністю, було вирішено запустити ще один швидкісний потяг Інтерсіті з України до Перемишля та у зворотному напрямку. Відтак, з 24 серпня 2017 року почав курсувати поїзд Інтерсіті+ № 715/716 Київ, Львів – Перемишль із додатковими зупинками в Вінниці, Хмельницькому та Тернополі.

Перемишль (Przemyśl) –  місто, що розташоване всього за 7 км від українсько-польського кордону. Воно має хороше транспортне сполучення, завдяки чому звідти можна без проблем дістатися практично у будь-яке інше місто Польщі. Раніше ми склали розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі в найпопулярніші серед українців міста Польщі, завдяки якому ви без зайвих проблем та метушні можете знайти потрібний вам напрямок і вибрати найбільш вдалий для вас варіант доїзду до нього.

Перемишль

Перемишль

У цій статті пропонуємо ознайомитися із розкладом можливих пересадок у зворотному напрямку - з популярних польських міст до Перемишля. Усі варіанти пересадок, які ми подаємо, розраховані на те, аби після прибуття у Перемишль встигнути на один з потягів Інтерсіті до України. Для вашої зручності, ми подаємо не лише декілька альтернативних варіантів за кожним напрямком, а й орієнтовну вартість, в яку вам обійдеться мандрівка та час, витрачений на дорогу. Звертаємо вашу увагу також на те, що ціни на квитки можуть змінюватись в залежності від багатьох чинників, тому остаточну вартість необхідно уточнити безпосередньо перед поїздкою.

З деяких міст Польщі немає прямого сполучення до Перемишля і вам доведеться робити декілька пересадок. Саме тому у кожному напрямку ми представили декілька варіантів можливих маршрутів (як залізницею, так і автобусом), які відрізняються часом поїздки і ціною. Тому ви зможете обрати для себе найоптимальніший варіант.

Розклад руху поїздів Інтерсіті з Перемишля в Україну

З Перемишля в Україну щоденно відправляються два поїзди Інтерсіті, а саме:

 • Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ
 • Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ

Потяг Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ відправляється з Перемишля щодня о 13:10. Його прибуття в міста України відбувається у наступні години:

 • Львів - 16:02
 • Тернопіль - 17:38
 • Хмельницький - 19:09
 • Вінниця - 20:47
 • Київ - 23:09

Ціни квитків на Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ:

  Львів Тернопіль Хмельницький Вінниця Київ
I клас 311,94 грн 448,52 грн 545,84 грн 638,75 грн 818,17 грн
II клас 225,44 грн 318,35 грн 388,84 грн 449,73 грн 581,08 грн

Потяг Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ відправляється з Перемишля щоденно о 15:45 і прибуває в Україну в такий час:

 • Львів - 18:36
 • Київ - 23:53

Ціни квитків на Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ:

  Львів Київ
I клас 311,94 грн 754,08 грн
II клас 225,44 грн 533,02 грн

Квитки на обидва поїзди Інтерсіті з Перемишля можна придбати он-лайн.

Зверніть увагу! Оскільки останній поїзд з Перемишля в Україну відправляється о 15:45, то всі можливі пересадки, представлені нами, розраховані до цієї години і раніше.

Інтерсіті в Премишлі

Залізничне сполучення в Польщі

В Польщі є декілька державних та приватних компаній, які займаються пасажирськими перевезеннями залізницею. Найбільші з них - це PKP Intercity та Przewozy Regionalne. Купити білети на поїзди цих перевізників ви можете заздалегідь он-лайн на їхньому офіційному веб-сайті.

Зверніть увагу! Власники Карти Поляка володіють знижкою на квитки польської залізниці у розмірі 37%. Однак ця знижка діє лише на квитки у вагони 2 класу. Зауважте, дана знижка є дійсною лише на залізничні квитки і не поширюється на автобусні перевезення в межах Польщі.

Автобусні перевезення в Польщі

В Польщі є декілька популярних компаній, які займаються регулярними автобусними перевезеннями до Перемишля. Зокрема, це такі відомі компанії-перевізники як Eurobus, Expressbus, Neobus Polska, Bus Natura, Zielona Góra та інші. Дізнатися розклад і детальний маршрут рейсів цих перевізників, а також актуальні ціни на квитки у будь-якому напрямку можна на їхньому веб-сайті.

Автобусний вокзал у Перемишлі розташований одразу біля головної залізничної станції. Тому, якщо ви прибуде в Перемишль автобусом, вам знадобиться максимально 10 хвилин, аби перейти від автобусного вокзалу до залізничного.

автобусний вокзал у Перемишлі

Як доїхати з інших польських міст до Перемишля?

Існує декілька варіантів можливих пересадок, аби доїхати з інших польських міст до Перемишля. Найзручніше, звісно, скористатися прямим автобусним або залізничним сполученням, однак не зі всіх міст Польщі є можливість добратися до Перемишля напряму. Ми склали розклад можливих пересадок з найпопулярніших серед українців польських міст до Перемишля, де можна пересісти на Інтерсіті в Україну. Представлені нами варіанти можуть відрізнятися в ціні, часі, витраченому на дорогу та в способі пересування (залізницею або автобусом), аби ви мали можливість обрати найзручніший для вас варіант.

Краків-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Краків (Kraków) - місто, розташоване за 200 км на захід від Перемишля. З Кракова до Перемишля є пряме залізничне сполучення, що досить зручно і позбавляє від виснажливих пересадок, економить час та сили. Щоденно з Кракова до Перемишля відправляються потяги Інтерсіті прямого сполучення. Для тих, хто в Перемишлі пересідає на Інтерсіті в Україну, актуальними будуть наступні рейси:

Відправлення з Кракова: 06:10 07:49 09:38
Прибуття в Перемишль: 09:57 11:12 13:09

Приблизний час у дорозі - 3 години 30 хвилин. Ціна квитка обійдеться вам у 45 злотих.

Альтернативний варіант:

Є й інший альтернативний варіант доїзду з Кракова до Перемишля поїздом, який включає в себе дві пересадки. З Кракова о 06:14 ви можете відправитися до Тарнува (час прибуття о 07:45). В Тарнуві о 07:50 відбувається пересадка на поїзд до Ряшева (09:08), а вже з Ряшева о 09:20 відправитися потягом до Перемишля. Таким чином, у кінцеву точку призначення - Перемишль - ви прибудете о 10:54 і встигнете як на Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ, та і на Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ.

Загалом на дорогу з Кракова до Перемишля ви витратите 4 години 40 хвилин, тобто на годину довше, аніж на добирання прямим сполученням. Однак ціна такої поїздки обійдеться дешевше - загалом 33,30 злотих.

Про те, як із Перемишля доїхати до Кракова читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Ряшів-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Ряшів (Жешув, Rzeszów) - сусіднє із Перемишлем місто, що знаходиться усього за 85 км від нього. З Ряшева до Перемишля щогодини відправляються регіональні поїзди перевізників Intercity та PR Regio. Тривалість поїздки складає приблизно 1,5 год.

Квитки поїзди Intercity коштують 22 злотих. Поїзди цього перевізника за маршрутом Ряшів-Перемишль курсують в наступні години, актуальні для тих, хто бажає в Перемишлі пересісти на Інтерсіті в Україну:

 • 06:05 - 07:27
 • 08:36 - 09:57
 • 09:57 - 11:12
 • 11:48 - 13:09
 • 11:54 - 13:13

Ще один перевізник, що здійснює прямі рейси з Ряшева до Перемишля - це PR Regio. Квитки на цей поїзд є дешевшими, аніж на Intercity і коштують 10,50 злотих. Поїзди відправляються в наступні години:

 • 04:49 - 06:27
 • 06:25 - 08:08
 • 07:38 - 09:12
 • 09:20 - 10:54
 • 11:58 - 13:33
 • 12:46 - 14:24
 • 13:22 - 15:01

Альтернативний варіант:

Якщо ви не бажаєте подорожувати поїздом, то можете скористатись альтернативним варіантом і доїхати до Перемишля на автобусі. З Ряшева до Перемишля щоденно здійснюються регулярні автобусні рейси з інтервалом кожні 10 хвилин. Перевезення здійснює компанія Eurobus. Тривалість поїздки - 2 години 8 хвилин. Ціна - 10 злотих.

Про те, як із Перемишля доїхати до Ряшева читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Краків, Ряшів - Перемишль

Катовіце-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Катовіце (Katowice) - центр вугільної та металургійної промисловостей Польщі. Це місто особливо популярне серед тих, хто їздить в Польщу на роботу. Відстань від Катовіце до Перемишля складає приблизно 300 км.

З Катовіце до Перемишля є пряме залізничне сполучення. Найоптимальніший варіант для тих, хто в Перемишлі планує пересісти на Інтерсіті в Україну, є потяг, що відправляється з Катовіце вночі - о 3:34 і прибуває до Перемишля о 09:57. Тривалість поїздки складе 6,5 годин. Ціна квитка - 63 злотих.

Альтернативний варіант:

Існує альтернативний варіант того, як доїхати з Катовіце в Перемишль залізницею. Ви можете сісти в Катовіце на потяг до Кракова, який відправляється о 05:30 і прибуває в Краків о 07:37, звідки о 07:49 відправляється поїзд до Перемишля. В Перемишль ви прибудете о 11:12. Час, який ви витратите на дорогу буде навіть меншим, аніж якщо їхати прямим рейсом - усього 5 годин 42 хвилини. Загальна сума, яку ви витратите на дорогу до Перемишля складе 57 злотих.

Альтернативний варіант:

Є ще один альтернативний варіант, актуальний для тих, хто не хоче подорожувати поїздом. З Катовіце до Перемишля курсують рейсові автобуси компанії-перевізника PKS Zielona Góra. Виїзд з Катовіце о 05:20, прибуття в Перемишль - о 11:15. Тривалість поїздки - 5 годин 55 хвилин. Ціна квитка: 50 злотих.

Про те, як із Перемишля доїхати до Катовіце читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Вроцлав-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Вроцлав (Wrocław) - це одне з найбільших і найстаріших міст Польщі (місто було засноване у X ст.). Відстань від Вроцлава до Перемишля складає близько 500 км.

З Вроцлава до Перемишля курсує прямий потяг Intercity. Для тих, хто розраховує у Перемишлі пересісти на Інтерсіті в Україну, актуальним буде потяг, який відправляється з Вроцлава о 00:25 і прибуває в Перемишль о 09:57. Тривалість в дорозі - 9 годин 32 хвилини. Ціна квитка - 72 злотих.

Ще один прямий рейс із Вроцлава до Перемишля є о 06:15. У Перемишль цей потяг прибуває о 13:09 (загальний час в дорозі - 6 годин 54 хвилини). Ціна квитка - 75 злотих.

Альтернативний варіант:

Окрім залізничного сполучення, з Вроцлава до Перемишля здійснюються також прямі автобусні рейси. Вигідними рейсами для тих, хто в Перемишлі пересідає на Інтерсіті є рейс перевізника Zielona Góra. Час відправлення автобуса з Вроцлава - о 02:00, прибуття в Перемишль - о 11:15. Тривалість поїздки - 9 годин 15 хвилин. Ціна квитка вам обійдеться у 60 злотих.

Ще один прямий рейс здійснює перевізник ALFA. З Вроцлава автобус відправляється о 06:00 і прибуває в Перемишль о 12:00. Там чином, в дорозі ви пробудете 6 годин. Ціна квитка - 79 злотих.

Про те, як із Перемишля доїхати до Вроцлава читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Катовіце, Вроцлав - Перемишль

Варшава-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Варшава (Warszawa) - столиця Польщі ще з далекого 1596 року. Це найбільше польське місто, де розташовані не тільки центральні органи влади та іноземні консульства. Це також основний бізнес-центр країни, тут знаходиться безліч підприємств, фірм та організацій. Окрім того, в Варшаві є багато престижних освітніх закладів, музеїв, театрів тощо. Сюди приїжджають не лише з метою туризму, а й на роботу чи навчання. Відстань від Варшави до Перемишля складає близько 370 км.

Столиця Польщі має відмінну транспорту розв’язку. А тому є декілька варіантів того, як дістатись із Варшави до Перемишля і встигнути на Інтерсіті в Україну.

Зверніть увагу! У Варшаві є декілька великих вокзалів, куди прибувають та звідки відправляються поїзди та автобуси міжрегіонального та міжнародного сполучень. Поїзди та автобуси в напрямку до Перемишля відправляються з трьох вокзалів, а саме:

 • Варшава-Центральна (Warszawa Centralna)
 • Варшава-Західна (Warszawa Zachodnia)
 • Варшава-Східна (Warszawa Wschodnia)

Варшава-Центральна (Warszawa Centralna) - центральний вокзал та головна залізнична станція Варшави, що обслуговує міжміські та міжнародні потяги перевізників PKP Intercity і Przewozy Regionalne. Станція знаходиться за адресою: Aleje Jerozolimskie, 56.

Warszawa Centralna

Варшава-Західна (Warszawa Zachodnia) - третій за величиною вокзал Варшави. Тут розташована не лише залізнична станція, а й автовокзал далекого сполучення, звідки відправляються міжміські та міжнародні автобуси, який знаходиться за адресою: Aleje Jerozolimskie, 144.

Warszawa Zachodnia

Варшава-Східна (Warszawa Wschodnia) - залізнична станція, розташована на сході Варшави за адресою: ul. Lubelska, 1. Вокзал обслуговує потяги, які прибувають зі сходу країни і зі східної частини передмістя.

Warszawa Wschodnia

Найзручніший варіант доїзду до Перемишля - це, звісно, поїзд Intercity прямого сполучення "Варшава - Перемишль". Час його відправлення із вокзалу Варшава-Східна (Warszawa Wschodnia) - 05:58, час прибуття у Перемишль - 13:13. Таким чином у дорозі ви пробудете приблизно 7 годин 15 хвилин. Вартість квитка на потяг - від 69 злотих.

Альтернативний варіант:

Є альтернативний варіант. Ви можете сісти на потяг Intercity, що відправляється із вокзалу Варшава-Центральна (Warszawa Centralna) о 6:50 і прибуває до Кракова о 09:13, де о 09:38 пересісти на потяг до Перемишля, що прибуває до місця призначення о 13:09. Таким чином у дорозі ви пробудете менше часу, аніж подорожуючи поїздом прямого сполучення "Варшава-Перемишль" - усього 6 годин 19 хвилин. Однак вартість квитка буде вищою - від 94 злотих.

Альтернативні варіанти:

Якщо ви не бажаєте мандрувати поїздом, то із вокзалу Варшава-Західна (Warszawa Zachodnia) відправляються рейсові автобуси до Перемишля. Для тих, хто в Перемишлі пересідає на Інтерсіті в Україну, підходять два рейси.

Перший здійснює компанія-перевізник PKS w Biłgoraju. Із Варшави автобус відправляється о 07:00 і прибуває в Перемишль о 14:16. Час у дорозі - 7 годин 16 хвилин. Вартість квитка - 39,99 злотих.

Ще один рейс здійснюється перевізником Albatros. Цей автобус відправляється із Варшави о 08:20 і прибуває в Перемишль о 15:15. Час у дорозі - 6 годин 55 хвилин. Вартість квитка - 59 злотих.

Однак подорожуючи цими автобусами, ви встигнете лише на потяг Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ, що відправляється з Перемишля о 15:42. Для тих, хто планує їхати в Україну потягом Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ (відправлення з Перемишля о 13:07), існують такі варіанти пересадок із Варшави:

На вокзалі Варшава-Західна (Warszawa Zachodnia) можна сісти о 00:10 на автобус перевізника Neobus Polska, що прямує до Ряшева (прибуття о 04:30). Вартість квитка на автобус - 36 злотих. В Ряшеві о 04:49 можна пересісти на потяг PolRegio, що прибуває у Перемишль о 06:27. Ціна квитка - 10,50 злотих. Тобто загалом в дорозі ви пробудете 6 годин 17 хвилин і витратите 46,50 злотих.

Альтернативний варіант:

Із вокзалу Варшава-Центральна (Warszawa Centralna) автобусом, що відправляється о 02:00 можна доїхати до Любліна (час прибуття 04:30). Вартість квитка на цей автобус - 35 злотих. В Любліні можна здійснити пересадку на інший автобус, що відправляється о 06:00 і прибуває в Перемишль о 09:15. Вартість квитка також становить 35 злотих. Таким чином загалом на дорогу ви витратите 7 годин 15 хвилин і 70 злотих.

Альтернативний варіант:

Цей варіант є найдешевшим і підходить для всіх, хто прагне встигнути на Інтерсіті в Україну. Із Варшави-Західної (Warszawa Zachodnia) можна сісти на автобус компанії Neobus Polska о 05:00, що прибуває в Ряшів о 10:01. Вартість квитка - 28 злотих. В Ряшеві о 10:27 можна пересісти на інший автобус компанії Eurobus, що прибуває в Перемишль о 12:35. Вартість квитка 10 злотих. Загалом у дорозі ви пробуте 7 годин 35 хвилин і витратите 38 злотих.

Варшава-Перемишль

Про те, як із Перемишля доїхати до Варшави читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Люблін-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Люблін (Lublin) - одне з найстаріших польських міст, столиця Люблінського воєводства. Відстань від Любліна до Перемишля складає приблизно 187 км.

Із Любліна прямують поїзди прямого сполучення до Перемишля. Найзручнішим по часу для тих, хто в Перемишлі планує пересісти на Інтерсіті+705 Перемишль – Львів, Київ, є поїзд, що відправляється з Любліна о 09:02 і прибуває в Перемишль о 13:13. Вартість квитка становить 59 злотих. Час у дорозі - 4 години 11 хвилин.

Альтернативний варіант:

Поїздом із Любліна (відправлення о 05:23) можна доїхати до Ряшева (прибуття о 09:44), звідки пересісти на поїзд Intercity (відправлення о 09:57) до Перемишля (прибуття о 11:12). Час у дорозі - 5 годин 49 хвилин. Загальна вартість проїзду - 44 злотих.

Альтернативні варіанти:

Із Любліна до Перемишля курсують також рейсові автобуси таких польських перевізників як Expressbus, PKS w Biłgoraju та Albatros. Години їх відправлення із Любліна та прибуття в Перемишль наступні:

 • 06:00 - 09:15 (вартість квитка: 35 злотих)
 • 10:30 - 14:16 (вартість квитка: 34,99 злотих)
 • 11:40 - 15:15 (вартість квитка: 39 злотих)

Час у дорозі - приблизно 3,5 години.

Люблін - Перемишль

Про те, як із Перемишля доїхати до Любліна читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Познань-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Познань (Poznań) - адміністративний центр Великопольського воєводства, старовинне польське місто, засноване ще у VIII ст. Відстань від Познані до Перемишля становить близько 720 км.

Найкращий варіант, аби доїхати із Познані до Перемишля - це поїзд Intercity прямого сполучення "Познань-Перемишль". Час відправлення - 22:05, прибуття в Перемишль - о 09:57. Час у дорозі - 11 годин 52 хвилини. Вартість квитків на цей потяг:

 • у вагонах I класу - 104 злотих
 • у вагонах II класу - 80 злотих

Альтернативні варіанти:

Автобусом компанії-перевізника Voyager Transport можна заїхати з Познані до Ряшева (21:05 - 07:00). Ціна квитка - 62,99 злотих. У Ряшеві можна пересісти на поїзд PolRegio до Перемишля (07:38 - 09:12). Ціна квитка - 10,50 злотих. Таким чином загалом дорога вам обійдеться у 73,49 злотих.

Автобусом цієї ж компанії можна також заїхати з Познані до Кракова (23:30 - 07:00). Ціна квитка у такому випадку становитиме 49,99 злотих. У Кракові можна пересісти на поїзд Intercity до Перемишля (07:49 - 11:12). Ціна квитка - 45 злотих. У сумі ви витратите на дорогу 94,99 злотих.

Познань - Перемишль

Про те, як із Перемишля доїхати до Познані читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Бидгощ-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Бидгощ (Bydgoszcz) - одне з найбільших міст Польщі, розташоване в історичному регіоні Куявія. Відстань від Бидгоща до Перемишля складає приблизно 715 км.

На жаль, із Бидгоща до Перемишля немає прямого сполучення і добратись туди можна лише з пересадками. Найдешевший і найшвидший варіант - це відправитись із Бидгоща о 21:10 автобусом до Кракова (час прибуття - о 04:48), звідки о 06:10 пересісти на потяг Intercity до Перемишля (час прибуття - о 09:57). Загалом така мандрівка обійдеться вам у 84,99 злотих. В дорозі ви пробудете 12 годин 47 хвилин.

Альтернативні варіанти:

Поїздом Intercity з Бидгоща можна відправитись до Варшави. Час відправлення цього потяга - о 18:17, а час прибуття у Варшаву - 22:28. У Варшаві вам слід буде пересісти на інший поїзд Intercity до Перемишля (23:05 - 07:27). Загальна сума, яку ви потратите на дорогу, складатиме 170 злотих. Час у дорозі - 13 годин 10 хвилин.

Ще один варіант - це з Бидгоща поїздом Intercity доїхати до Вроцлава (18:33 - 22:41), де пересісти о 00:25 на потяг до Перемишля, що прибуде у кінцеву точку призначення о 09:57. Загальна вартість поїздки - 126,80 злотих. Час у дорозі - 15 годин 24 хвилини.

Бидгощ - Перемишль

Щецин-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Щецин (Szczecin) - велике польське місто, розташоване неподалік від західного кордону Польщі, столиця Західнопоморського воєводства. Відстань від Щецина до Перемишля складає близько 910 км.

Зі Щецина до Перемишля курсує поїзд прямого сполучення Intercity. Час його відправлення зі Щецина - о 18:57, а час прибуття у Перемишль - о 09:57. Загальний час у дорозі - 15 годин. Ціни на квитки:

 • у вагонах I класу - 117 злотих
 • у вагонах II класу - 90 злотих

Альтернативний варіант:

Зі Щецина о 14:45 відправляється поїзд Intercity в Варшаву (час прибуття - о 22:11). У Варшаві можна пересісти на поїзд до Перемишля, який відправляється о 22:54 і прибуває до місця призначення о 07:27. Загальний час у дорозі - 16 годин 42 хвилини, ціна - від 185 злотих.

Щецин - Перемишль

Про те, як із Перемишля доїхати до Щецина читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Гданськ-Перемишль: розклад руху поїздів та автобусів

Гданськ (Gdańsk) - місто, що розташоване на півночі Польщі, на березі Гданської затоки Балтійського моря. Столиця Поморського воєводства. Це потужний транспортний вузол Північної Польщі з великим портом на Балтійському морі. Відстань від Гданська до Перемишля становить близько 828 км.

Із Гданська є прямий залізничний рейс до Перемишля. Час відправлення поїзда - о 19:19, а час прибуття в Перемишль - о 07:27. Загальний час у дорозі - 12 годин 8 хвилин. Вартість квитка:

 • у вагонах I класу - 119 злотих
 • у вагонах II класу - 91 злотий

Альтернативний варіант:

Поїздом із Гданська можна вирушити до Варшави (00:34 - 04:07), звідки о 05:58 пересісти на потяг до Перемишля, котрий прибуває у місце призначення о 13:13. Таким чином на дорогу ви витратите близько 12 годин 39 хвилин і 135 злотих.

Гданськ - Перемишль

Про те, як із Перемишля доїхати до Гданська читайте у нашій статті Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Сподіваємось, що ця стаття була корисною і не раз стане вам у нагоді, а ваша подорож до Польщі пройде максимально вдало, швидко та комфортно!

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Як дешево доїхати в Польщу

Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

У скільки обійдеться місяць життя в Польщі? (Інфографіка)

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах