Огляд черг на польському кордоні

02 Жовтня 2016
черги на кордоні

Останнім часом, черги на кордоні до Польщі  стали темою актуальною та "болючою". Якщо не слідкувати за ситуацією на польському кордоні регулярно, то складається враження, що перед кордоном завжди є величезні скупчення автомобілів, а швидко перетнути кордон до Польщі не можливо. На наш погляд, це не зовсім так, тому спробуємо прослідкувати за чергами на кордоні протягом деякого часу, щоб зрозуміти , яка ж там насправді ситуація.

Веб-камери на кордоні онлайн

Аналіз черг перед митними переходами будемо робити за допомогою трансляції з веб-камер онлайн на кордоні. Не на всіх митних переходах до Польщі ці камери дають картину ситуації з чергами, але певні висновки можна зробити завжди, і це допомагає вирішити, через який пункт пропуску краще за все на той чи інший момент перетинати українсько-польський кордон. На нашій сторінці КАМЕРИ НА КОРДОНІ можна переглядати всі камери онлайн.

Окрім цього, на цій сторінці ви знайдете також також детальний опис того, як працюють дані веб-камери і що саме вони показують. Переглянемо ситуацію на митних переходах Львівської області:

  • Смільниця-Кросценко
  • Медика-Шегині
  • Краківець-Корчова
  • Грушів-Будомєж

Ці пункти пропуску розташовані недалеко один від одного, що дуже зручно, адже дозволяє вибрати для перетину кодону з Польщею той з них, де найменша черга. Про варіанти та маршрути доїзду до різних митних переходів читайте в наших статтях МИТНІ ПЕРЕХОДИ та ПЕРЕТИН КОРДОНУ АВТОМОБІЛЕМ.

Ситуацію з чергами на переходах Рава-Руська-Гребенне та Угринів-Долгобичув, на жаль, важко проаналізувати, тому що камера на ПП Рава-Руська не дає інформативної картини з чергою на кордоні, а на ПП Угринів взагалі відсутня онлайн веб камера.

Також додатково розглянемо ситуацію з чергами до Польщі перед пунктами пропуску у Волинській області:

  • Устилуг-Зосін
  • Ягодин-Дорогуськ

Ми будемо додавати аналіз черг на кордоні з Польщею щодня – зранку та ввечері. Але завжди потрібно враховувати те, що черга на кордоні може змінитися за той час, поки ви доїдете до вибраного митного переходу. Бажаємо усім швидких та спокійних перетинів кордону та гарних подорожей

Черга з Польщі до України в неділю 2.10.2016 року

Окремої уваги потребує ситуація, що склалася на кордоні з Польщею у неділю ввечері біля 19 години. Як бачимо на фото з камер, перед митним переходом Корчова-Краківець є велика черга (приблизно 40-50 автомобілів) і, в той сам час, перед митним переходом Медика-Шегині черга на зеленому пасі всього лиш 3 автомобілі. Це яскравий приклад того, як перегляд камер на кодоні може допомогти вибрати правильний варіант маршруту для перетину польського кордону. При такій черзі, яку ми бачимо у Корчовій, потрібно мінімум 5 годин для перетину кордону, а для того, щоб переїхати до пункту пропуску у Медиці, потрібно 40-60 хвилин і на перетин кордону там максимум 1-2 години. 

черга з польщі  камера з польщікордон польща

Огляд черг до Польщі у неділю 2 жовтня 2016 року

Фото з камер онлайн у неділю 2.10 зроблені об 11 годині ранку. На всіх пунктах пропуску були великі черги автомобілів до Польщі. Подаємо фото черг, які були на кордоні зранку, але цієї неділі черги до Польщі були цілий день великими.

онлайн черга в польщу  онлайн кордон  онлайн черга  зосін онлайн  краковець-корчова  камери ягодин  автокордон

Черга на кордоні з Польщі до України у суботу 1.10.2016 року

Якщо подивитися, які черги були в суботу о 10 ранку з Польщі до України, то можна зрозуміти , що напевно ці черги з Польщі були цілу ніч з п'ятниці на суботу.

камера медика  корчова камера онлайн

Огляд черги на кордонах у суботу 1 жовтня 2016 року

Суботній ранок здивував відсутністю черги перед ПП Краківець-Корчова. Також не дуже великою була черга перед воротами ПП Шегині-Медика. На решті митних переходів до Польщі були досить великі черги на кодоні.

черга краковець  онлайн мостиська  камера зосін  онлайн ягодин  перетин кордону до польщі  рава руська камера  черга до польщі

Черга з Польщі до України у п'ятницю 30 вересня 2016 року

У п'ятницю ввечері були досить великі черги з Польщі до України і у Корчовій, і у Медиці.

корчова онлайн камера  медика онлайн камера

Черги до Польщі у п'ятницю 30.09.2016 року

Станом на 7-30 ранку п'ятниці, черги на кордоні з українського боку були на всіх митницях. Можна хіба виділити пункт пропуску Смільниця-Кросцєнко, де була не дуже велика черга перед воротами митниці.

черга на кордоні  кордон польща  кордон до польщі  устилуг-зосін  черга грушів онлайн  яка черга на раві  границя онлайн

Огляд черг на кордоні у четвер 29.09.2016 року

У четвер ми зробили фото з камер онлайн о 11-30 ранку. На той час перед кордоном до Польщі черги були на усіх пунктах пропуску з української сторони.

черги на кордоні онлайн  яка черга в польщу  камери дпсу  кількість машин на кордоні  черга до польщі  черга ягодин  онлайн черга в польщу

Огляд камер на кордоні станом на ранок середи 28.09.2016 року

Середа, ранок 11-30, черги є перед кордоном до Польщі на митницях Ягодин, Рава-Руська, Краківець, Шегині.

границя онлайн  границя на камерах  черга на границі  границя шегині

Порожніми були дороги перед рештою пунктів пропуску до Польщі - Устилуг-Зосін, Грушів-Будомєж, Смільниця-Кросцєнко. 

границя устилуг  границя грушів  границя в смільниці

Черга на кордоні станом на ранок вівторка 27.09.2016 року

Ранок вівторка приємно здивував відсутністю черг на Грушеві та Краківці, також перед пунктом пропуску Рава-Руська була невеличка черга з декількох автомобілів, що є рідкістю для цього митного переходу до Польщі.

grushiv online  krakivec online  rawa online

А на пунктах пропуску Устилуг, Шегині та Смільниця камери онлайн показують значне скупчення автомобілів у чергах перед кордоном до Польщі. 

ustylug online  shegyni online  smilnicja online

Огляд черги на кордоні в понеділок 26.09.2016 року

Станом на 8 годину ранку черги перед польським кордоном були перед пунктами пропуску Устилуг-Зосін, Рава-Руська-Гребенне, Грушів-Будомєж, Краківець-Корчова, Шегині-Медика та Смільниця-Кросцєнко. 

черга онлайн устилуг  черга онлайн рава руська  черга онлайн грушів  черга онлайн краківець  черга онлайн шегині  черга онлайн смільниця

Черги не було у понеділок тільки на пропускному пункті Ягодин-Дорогуськ

черга онлайн ягодин

Висновки по першому тижню спостереження за камерами на кордоні

Якщо коротко проаналізувати спостереження за фото з камер на кордоні з 18.09 по 25.09, то можна зробити наступні висновки:

- найбільші черги на кордоні виникають на наступних пунктах пропуску - Ягодин, Рава-Руська, Краківець та Шегині

- тяжко (можна сказати, що неможливо) оцінити ситуацію на кордоні за допомогою онлайн-камер у Раві-Руській та Устилузі. У першому випадку видно тільки початок черги і не зрозуміло, наскільки багато там автомобілів, а у другому ( на переході Устилуг-Зосін ) камера показує тільки відрізок перед самим заїздом на територію кордону, а основна черга формується ще перед населеним пунктом.

- майже кожного дня є один або два пункти пропуску на польському кордоні, де черга є невеликою або відсутня взагалі, і це дозволяє перетнути кордон до Польщі досить швидко.

Огляд черги на польському кордоні у неділю 25.09.2016 року

Станом на 9 годину ранку неділі 25 вересня не було черг на майже усіх митних переходах до Польщі. Через туман картинка відео з камер на кордоні була не зовсім зрозумілою, але якщо переглядати відео, то можна побачити, що і на Краківці автомобілі проїжджали відразу на територію пункту пропуску, а не затримувались у черзі перед кордоном.

рава руська онлайн  онлайн грушів  онлайн устилуг  онлайн шегині  онлайн краківець  онлайн смільниця

Черга до Польщі цього недільного ранку була тільки на переході Ягодин-Дорогуськ

.онлайн ягодин

Черга на кордоні до Польщі у суботу 24.09.2016 року

Огляд черги в суботу 24 вересня ми зробили уже по обіді в 16-45, можливо, трохи запізно для тих, хто їздить до Польщі на закупи на вікенд, але загальну картинку з чергами на кордоні ми спробуємо зробити. Черги були на кордонах у Ягодині, Раві-Руській, Краківці та Шегинях.

черга ягодин  черга рава руська  черга краківець  черга шегині

На інших митних переходах ( Устилуг, Грушів та Смільниця) черг у суботу до Польщі не було.

черга устилуг  черга грушів  черга смільниця

Черга на кордоні з Польщі до України . Субота 24.09.2016 року

Так як останнім часом в кінці робочого тижня формуються великі черги на кордоні з Польщі до України, спробуємо проаналізувати і їх. Скоріш за все, ці черги виникають через велику кількість українців, які працюють на роботі в Польщі і на вихідні дні приїжджають додому. Як бачимо на знімках з камер онлайн, черга з Польщі є і на Краківці, і у Медиці.

черга з Польщі до України  черга медика

Огляд черги на кордоні у четвер 22.09.2016 року

Ранок четверга показав черги перед кодоном у Краківці, Шегинях та Раві-Руській. Черги на цих переходах були досить великими, дещо меншою була черга на митному переході Смільниця-Кросцєнко.

черга на кордоні  черга на кордоні  черга на кордоні  черга на кордоні

На інших пунктах пропуску черг перед польським кордоном у четвер не було. На фото видно ситуацію на кордоні перед ПП Грушів, Ягодин та Устилуг.

черга на кордоні  черга на кордоні  

черга на кордоні

Черга на кордоні до Польщі 21.09.2016. Середа, ранок

Як бачимо на фото з веб-камер онлайн, на митних переходах Шегині, Краківець, Грушів та Смільниця зранку середи черг не було взагалі. Найвірогідніша тому причина - церковне свято Різдво Пресвятої Богородиці. В нашій статті про черги на кордоні на сторінці Камери на кордоні ми описували подібні ситуації - великі церковні свята, як українські, так і польські, це завжди дні, коли можна перетнути польський кордон без очікуння у великих чергах.

шегині онлайн  краковець онлайн  

грушів онлайн  смільниця онлайн

Але не всі митні переходи в цей день були порожніми, на пунктах пропуску у Волинській області, Ягодин та Устилуг, камери на кордоні показували скупчення автомобілів у чергах перед польським кордоном. Також була черга перед пунктом пропуску Рава-Руська-Гребенне. Трансляції з камери на цьому переході не дозволяє зрозуміти, наскільки великою є черга, тому тяжко визначити час очікування для перетину кордону до Польщі.

ягодин онлайн  устилуг онлайн  рава руська онлайн

Огляд черг на кордоні. Вечір, вівторок 20.09.2016. 22-00

Вечірня картина з польського кордону виглядає наступним чином. Черги є досить великі перед всіма митними переходами ( наскільки це можливо побачити на вечірній трансляції з камер онлайн). Незрозуміла ситуація з чергою на переході Устилуг-Зосін, тому що камера транслює тільки маленьки відрізок перед воротами митниці, а основна черга формується прикордонниками ще задовго до камери - перед населеним пунктом.

rawa online   kordon online  krakowec online  zosin online  szegini online  grushiw online

А єдиним світлим місцем цього вечора є пункт пропуску Смільниця-Кросцєнко. Там немає черги до Польщі.

де нема черги на кордоні

Черга на кордоні до Польщі. Вівторок 20.09.2016. 8-00

З усіх митних переходів до Польщі тільки на Краківці і Устилузі нема скупчень автомобілів перед кордоном, станом на 8 годину ранку. Чудово виглядає ситуація на кордоні у Смільниці - черга тільки на території митного переходу, а також зовсім нема автомобілів перед кордоном.

zosin kamera  kamera krakowec

kolejka na granice

На решті пунктів пропуску досить великі черги перед воротами митниці в Ягодині, Раві-Руській та Шегинях. Але найгарніша і найтепліша черга сьогодні перед пунктом пропуску Грушів-Будомєж.  

czerga rawa  ustylug czerga

czerga shegyni  grushiv czerga

Черги на кордоні до Польщі. Понеділок 19.09.2016 року, 17.00.

У понеділок, знімки з камер онлайн були зроблені о 17 годині. Великі черги можна бачити тільки на пунктах пропуску Краківець-Корчова , Рава-Руська-Гребенне та Ягодин-Дорогуськ.

краківець онлайн  черга на раві

kamera jagodyn

Ситуація на кордоні перед іншими митними переходами є спокійною: черг там немає.

kamera grushiw  kamera medyka

zosin kamera  kamera online

На ПП Грушів та Устилуг часто бувають ситуації, коли черга формується не перед самою камерою онлайн, а раніше. Але якщо спостерігати за тим, як приїжджать автомобілі до кордону, то таки можна зрозуміти, є та "інша" черга чи немає. Якщо черга перед веб-камерою формується одразу велика, а автомобілі приїжджають масово, то це свідчить про те, що прикордонники стримують основну чергу на постах, а якщо черга перед веб-камерою не затримується і формується з поодиноких авто, то, мабуть, зображення з камери показує усю наявну на даний час чергу.

Черга з Польщі до України . Понеділок 19.09.2016 року 17-00

kamera korchowa  kamera medyka

А от з Польщі до України на цей час уже почали формуватися досить великі черги. І якщо перед пунктом пропуску Корчова-Краківець черги ще немає, то у Медиці вона вже досить велика: як на пасі для оформлення Такс-Фрі, так і на зеленому. У Кросценко черги не великі.

Черги на кордоні до Польщі у неділю 18.09.2016 року

Ранок неділі – непоганий варіант для перетину кордону, особливо він підходить тим, хто хоче поїхати до Польщі на закупи у вихідний день. Нижче публікуємо знімки з камер онлайн , що показують ситуацію з чергами на кордоні станом на 10 годину ранку. Як бачимо, є великі черги перед митними переходами у Краківці, Раві-Руській та Шегинях.

черга на кордоні краковець  черга на кордоні рава-руська

черга на кордоні шегині

Але перед іншими пунктами пропуску черги відсутні, тому ті, хто вирушав до сусідньої держави саме в той час, мали можливість вибрати той перехід, через який можна було найшвидше перетнути кордон.

черга на кордоні грушів

черга на кордоні смільниця  kamera zosin

черга на кордоні ягодин

 

Черга на кордоні з Польщі у неділю 18.09.2016 року.

Веб камери, що показують чергу на кордоні з Польщі до України, є тільки на митних переходах у Кросцєнко, Медиці та Корчовій.

                Медика-Шегині                                                     Корчова-Краківець       

черга на кордоні медика  черга на кордоні корчова

У неділю ввечері на жодному з цих переходів не було черги перед пунктами пропуску, тому час перетину кордону залежав тільки від кількості автомобілів на території самих митних переходів.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах