PKP Intercity скасовує безкоштовний проїзд залізницею для українських біженців

27 Червня 2022
безкоштовні поїзди в польщі для українців

З 1 липня польська залізнична компанія PKP Intercity перевозитиме усіх громадян України на загальних умовах. Таким чином, українські біженці більше не зможуть отримувати безкоштовні квитки на поїзди навіть з та до міст, розташованих поблизу кордону з Україною. Про це з посиланням на прес-службу PKP Intercity повідомляє Європейська правда.

Безкоштовний проїзд для громадян України у 2-му класі поїздів економ-категорій TLK та IC був запроваджений 26 лютого 2022 року і триватиме до 30 червня. Так, ще чотири дні біженці з України можуть отримати безкоштовний квиток на подорож залізницею з або до таких прикордонних міст, як Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

Як зазначили в прес-службі PKP Intercity, за чотири місяці послугами перевізника скористалися понад 2,3 мільйона громадян України.

"Останні місяці підтвердили важливість PKP Intercity як національного пасажирського перевізника. У найкоротші терміни було забезпечено рухомий склад, і сотні працівників були залучені для прийому першої хвилі біженців. Цей час довів, що залізниця – це засіб пересування, на який можна покластися – як щодня, так і в кризових ситуаціях", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Перевізник також нагадує, що для біженців з України діє спеціальна гаряча лінія українською мовою, де можна отримати інформацію про розклад руху поїздів. За попередніми даними, у Польщі проживає понад 4 млн українських біженців - переважно жінки з дітьми і люди похилого віку.

⇒ Читайте також:

Укрзалізниця запускає прямий поїзд з Перемишля до півдня України

Кордон Україна-Польща: будівництво пішого переходу та реконструкція євроколії Перемишль – Нижанковичі – Хирів

Інтерсіті Київ - Львів - Перемишль курсуватиме також вночі

Головне фото: intercity.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах