Поблизу супермаркетів Biedronka в Польщі встановлять нові поштомати Pocztex

16 Листопада 2021
посилки з україни в польщу poczta polska

Мережа дисконт-супермаркетів Biedronka та національний оператор Poczta Polska розширюють співпрацю у сфері надання поштових послуг. Так, вже у 2022 році поштомати з логотипом Pocztex встановлять у щонайменше 750 локаціях поблизу супермаркетів Biedronka по всій країні.

Перші поштові автомати бренду Poczta Polska встановили поруч з Бедронками ще у 2018 році. Нові машини почнуть інсталювати на стоянках цієї мережі супермаркетів у першому кварталі 2022 року, пише businessinsider.com.pl

За планом, поштомати Pocztex будуть розраховані або на 60, або 80 ящиків і будуть забарвлені у червоний, зелений, бежевий (екрю) або сірий (попелястий) кольори. Таким чином, у компанії Poczta Polska хочуть, щоб їхні автомати максимально пасували до оточення. Представники фірми стверджують, що також передбачили можливість коригування окремих кольорів своїх пристроїв з урахуванням специфіки конкретного місця (наприклад, історичної будівлі). 

пачкомати poczta polska картаtrans.info

Крім цього, оператор планує запуск мобільного додатка, за посередництвом якого можна буде надсилати, відстежувати та забирати свої посилки через автомати Pocztex. 

“Ми розвиваємо мережу наших поштотоматів, тому що хочемо бути ще більш конкурентоспроможними як для окремих одержувачів, так і для наших бізнес-партнерів, надаючи їм очікувану найвищу якість послуг. З двох тисяч наших пристроїв, щонайменше 750 буде встановлено наступного року поруч із мережею магазинів Biedronka”, - стверджує Томаш Зджікот, президент компанії Poczta Polska.

Нагадаємо, в жовтні президент Польщі підписав закон про посилення заборони на недільну торгівлю. З лютого 2022 року в неділю та святкові дні зможуть продавати лише ті магазини, щомісячний дохід яких щонайменше на 40% залежить від надання поштових послуг. 

⇒ Читайте також:

Підвищення акцизу у Польщі: на скільки подорожчає алкоголь і тютюн

Чорна п’ятниця-2021: скільки цьогоріч поляки витратять на передріздвяний шопінг

Allegro запускає власні екологічні поштомати з додатковими можливостями для постійних клієнтів

Головне фото: Poczta Polska

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах