Poczta Polska підвищує вартість своїх послуг

20 Вересня 2022
доставка посилок в польщі почта польска

Національний поштовий оператор Poczta Polska підносить вартість доставки посилок на кільканадцять відсотків. Нові тарифи почнуть діяти вже з 1 жовтня, пише businessinsider.com.pl.

Як йдеться у повідомленні прес-служби компанії, зростання витрат на оплату праці та транспортування, підвищення цін на сировину по всьому світу, а також падіння обсягу листових відправлень “стали поштовхом до зміни тарифів на відправлення в межах Польщі”.

У Poczta Polska наголошують, що окремі послуги оператора подорожчають на десяток відсотків, проте у більшості випадків йдеться про підвищення цін на кілька відсотків. 

Так, вартість пересилки популярних незареєстрованих та рекомендованих листів у форматах S та M зросте на 0,30 злотих. Крім того, на 1 злотий подорожчають популярні поштові посилки розміру А.

Оператор наголошує, що відповідно до дійсних норм поштового законодавства, компанія не може закривати збиткові відділення чи ліквідовувати послуги, які приносять збитки.

"Для статистичного поляка, який надсилає все менше листів, це означатиме додаткові витрати всього на кілька злотих протягом року. А для Poczta Polska навіть невелике коригування цін є додатковим підвищенням доходів, які дозволять запустити нові поштові відділення, а також підтримувати ті, що розташовані в сільській місцевості та мають мало клієнтів”, - йдеться в заяві прес-служби оператора.

Варто наголосити, що дійсні ціни на міжнародні відправлення Poczta Polska залишаються без змін.

⇒ Читайте також:

Нова пошта в 2,5 рази знизила вартість доставки посилок з України до Польщі

Коли на кордоні з Польщею запрацює електронна черга для водіїв

В яких польських супермаркетах покупки за рік подорожчали найбільше

Головне фото: Andrzej Stawinski / Reporter 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах