Поліція Польщі проти використання застарілих фоторадарів Іскра-1

14 Березня 2017
пдр в польщі, штрафи в польщі

Польські поліцейські активно протестують проти використання у своїй роботі фоторадарів Іскра-1 і навіть більше – вимагають повної ліквідації цієї техніки. На сьогоднішній день польський дорожній патруль серед інших і досі використовує застарілі і абсолютно непрактичні пристрої для вимірювання швидкості руху автомобілів Іскра-1, маючи їх в арсеналі аж 600, пише tvn24bis.pl

Використання такої техніки для виявлення та штрафування порушників марне, вважають поліціанти, і така позиція абсолютно обгрунтована. Річ у тому, що фоторадар Іскра-1 швидкість руху авто виміряти здатен, а от вказати, швидкість якого саме автомобіля з потоку машин перевищує дозволену – це польським поліцейським доводиться практично вгадувати. Не дивно, що для дорожньої поліції користуватись такою технікою – це постійно ризикувати бути засудженим і виправдовуватись у судах та перед медіа, куди обурені водії подають скарги на несправедливі штрафи.

Дорожній патруль Польщі щорічно штрафує 1,6 мільйона водіїв за перевищення швидкості. З них кілька тисяч порушників виявляють за допомогою фоторадарів Іскра-1, а отже, більшість із цих водіїв штрафи потім оскаржує. Це дискредитує поліцейських в очах народу Польщі і підриває їх авторитет. Подальше використання Іскор-1 в роботі вони вважають просто недопустимим, натомість просять про заміну старих моделей сучасною технікою з камерами, покази якої є точними і можуть служити беззаперечними доказами порушення. Проте повністю забезпечити новими фоторадарами польським поліцейським обіцяють аж на 2020 рік, а поки частина з них змушена користуватись застарілими Іскрами. 

До слова, в Україні фоторадари Іскра-1 не використовуються уже кілька років.

Щоб уникнути неприємних ситуацій з польським дорожнім патрулем, радимо перед поїздками до Польщі ознайомитись із нашим матеріалом на тему Штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Польщі.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах