Польща остаточно легалізувала марихуану в медичних цілях

24 Липня 2017

Процес легалізації медичної марихуани в Польщі завершений. Президент Польщі Анджей Дуда підписав ухвалений Сеймом законопроект про дозвіл на продаж ліків з марихуани в польських аптеках. Щоправда, доступними ці специфічні ліки для громадян країни будуть виключно за рецептом лікаря.

Легалізована на державному рівні марихуана – далеко не новина в Європі. Лікувальні властивості цієї сировини активно використовують багато країн ЄС, зокрема вживання марихуани в медичних цілях вже легалізовано в Чехії, Словенії, Італії, Іспанії, Хорватії та Македонії. Тепер і пацієнти в Польщі будуть мати спрощений та офіційний доступ до безпечної терапії марихуаною для лікування симптомів деяких захворювань, в тому числі хронічного болю, нудоти і блювоти, викликаних хіміотерапією, епілепсії, підвищеного тонусу м’язів при розсіяному склерозі і т.ін., пише wschodnik.pl.

Продаж марихуани в польських аптеках дозволили, а от вирощувати марихуану в Польщі таки не будуть, адже це суворо заборонено законодавством країни. Спочатку в резонансному законопроекті йшлося про те, щоб дозволити Польщі  забезпечувати себе необхідною для препаратів кількістю марихуани, проте в процесі роботи над ним було прийняте рішення про імпорт марихуани з-за кордону.

Нагадаємо, що за спрощення пацієнтам доступу до препаратів, що містять марихуану, проголосували 440 депутатів польського Сейму.

Читайте також:

Робота в Польщі по біометричному паспорту

Скільки коштує місяць проживання в Польщі

Як дешево доїхати в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах