Польська залізниця PKP Intercity підносить ціни на квитки

13 Січня 2022
ціни на квитки поїзд інтерсіті до польщі

Вартість квитків на всі поїзди польського перевізника PKP Intercity подорожчає відсьогодні, 13 січня. Причиною підняття цін в компанії називають зростання вартості енергії, передає biznes.interia.pl.

Залізнична компанія PKP Intercity кілька років поспіль підтримувала постійні ціни на залізничні квитки, забезпечуючи конкурентоспроможну пропозицію порівняно з іншими видами транспорту. Паралельно з тим регіональні перевізники постійно піднімали вартість своїх послуг. Часом квитки на деякі сполучення PKP Intercity були дешевшими, ніж у регіональних залізничних компаній, які проїжджали той самий маршрут за довший проміжок часу. 

Разом зі зміною цінника, перевізник PKP Intercity скасував на деяких маршрутах Bilet Taniomiastowy, який був тимчасовим рішенням. Запроваджена кілька років тому пропозиція дозволяла купити квиток за нижчою ціною на маршрути, де ремонтують колію. Після завершення модернізації залізничних ліній покращилися умови проїзду, тому з 13 січня кількість маршрутів, на яких дів цей тип квитка, зменшується.

Згідно з таблицею нових цін на базові поїздки, на 15% зросте вартість квитків на потяги TLK та Інтерсіті. Подорожчають також поїздки Express InterCity (EIC) - на 7,19%, та Pendolino – на 12,67%. 

поїздом до польщі ціни на квиткиcfts.org.ua

Водночас мандрівники, які купують квитки на поїзди заздалегідь, залишаться у виграші - PKP Intercity вводить вищі знижки на завчасні покупки. Досі пасажири могли скористатися знижкою на проїзд у розмірі 10, 20 або 30%, залежно від того, на скільки днів раніше вони купували квиток.

З 13 січня закінчується термін дії пропозиції Bilety Weekendowe. Наприклад, ця пропозиція більше не діє на маршрутах: Варшава – Лодзь, Краків – Катовіце, Труймісто – Ольштин, Познань – Вроцлав. Натомість, PKP запроваджує нову акцію на поїздки протягом тижня.

Варто пам’ятати, що мандрівники, які мають право на пільговий проїзд, можуть придбати квитки з додатковою знижкою у розмірі, наприклад, 51% у випадку студентів або 37% для власників Karty Dużej Rodziny. Так, пільги на проїзд поєднуються з торговими знижками, зокрема, з акційними пропозиціями.

Завдяки цьому швидка подорож поїздами Пендоліно, наприклад, між Варшавою та Гданськом, може коштувати студентам лише 24 злотих. Радимо слідкувати за акційними пропозиціями на подорожі Express InterCity або Express InterCity Premium у спеціальній пошуковій системі перевізника.

Варто додати, навіть після подорожчання вартості квитків подорожі поїздом у Польщі залишаються конкурентоспроможними за ціною та тривалістю поїздки порівняно з подорожами автомобілем, автобусом чи літаком.

⇒ Читайте також:

Укрзалізниця відновлює два напрямки до Польщі. Розклад та вартість квитків

Швидкісна колія Київ-Львів-Держкордон може коштувати навіть 5 млрд доларів

Авіакомпанія LOT запускає новий рейс до Львова і оновлює зимовий розклад польотів

Головне фото: Materiały prasowe PKP Intercity

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах