Поїзд Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна та пересадка на Інтерсіті в Україну

26 Вересня 2019

Мережа міжнародних залізничних сполучень розширюється, а перевізники створюють все нові маршрути, сполучаючи міста та країни. Цього разу чудовою новиною потішила Австрія: австрійська залізниця (ÖBB) у співпраці залізничними компаніями Польщі та Чехії – PKP Intercity і České dráhy – з 16 грудня 2019 року запускає рейс “Грац (Австрія) – Перемишль (Польща)” з можливістю пересадки в Перемишлі на поїзд до Львова і Одеси.

   ⇒ Читайте також: Поїздом з Одеси до Парижа через Перемишль та Дрезден: можливий напрямок залізничного сполучення

Залізничне сполучення Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна

Пронове залізничне сполучення повідомляється на офіційній Facebook сторінці Посольства Австрії в Україні. 

“Нова можливість дістатися Австрії з України! З 16 грудня австрійська залізниця Österreichische Bundesbahnen (ÖBB) запускає рейс Ґрац - Перемишль. Час - зручний для пересадки з потягів з України”, - йдеться у повідомленні. 

Ходитиме потяг раз на добу. З Ґраца поїзд буде виїжджати в 5:28, прибувати на головний залізничний вокзал Відня о 08:10, до Острави - 11:02, до Кракова - о 15:00, в Перемишль - 17:56. У зворотному напрямку з Перемишля він вирушатиме о 10:14 за місцевим часом, а до Ґрацу прибуватиме о 22:33. Детальніше з розкладом руху можна ознайомитися за посиланням

Під час подорожі потяг робитиме близько 40 зупинок, зокрема в таких містах як Відень, Краків, Катовіце, Жешув. Частина маршруту проходить через Чехію, в тому числі через місто Острава.

Потяги формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 та 2 класів. Обслуговування поїздів в Польщі і Чехії буде здійснюватися спільно залізничними компаніями цих країн - PKP Intercity і České dráhy. У Богуміні в напрямку Ґраца до поїзда будуть чіплятися додаткові чеські вагони. У зворотному напрямку курсуватиме потяг Eurocity 105. 

поїзд Ґрац-Перемишль

Перші рейси розпочнуть виконувати з 16 грудня цього року. 

Наразі квитків на потяг у продажі ще немає, тому інформація про їх ціну поки відсутня. Втім, практика показує, що зазвичай в Австрії куплені заздалегідь квитки дещо дешевші, ніж ті, що придбані ближче до дати подорожі.

   ⇒ Читайте також: Нове залізничне сполучення Мостиська-Прага через Ряшів та Краків

Пересадка з потяга Ґрац-Перемишль на Інтерсіті до Львова та Одеси

Розклад нового потяга Ґрац-Перемишль зручно співпадає з потягами Інтерсіті, що вирушають з Перемишля до українських міст. 

Так, поїзд Інтерсіті+ Одеса – Перемишль, що курсує через Львів, прибуває до Польщі о 9:50, тобто за 25 хвилин до відправлення потяг на Ґрац, чого більш ніж достатньо для пересадки на австрійський поїзд. Вартість купейного квитка від Одеси до Перемишля – близько 1000 гривень. О 7:55 потяг робить зупинку у Львові. Вартість купейного квитка за маршрутом Львів – Перемишль - близько 350 грн. 

Назад із Перемишля Інтерсіті Перемишль-Одеса їде о 18:39 – через 42 хв. після прибуття поїзда з Ґраца.

Пересадка з потяга Ґрац-Перемишль

Що ж до інших рейсів з України до Перемишля, в тому числі Інтерсіті+705/706 Київ, Львів – Перемишль та Інтерсіті+ № 715/716 Київ, Львів – Перемишль через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, то вони не зовсім підходять для пересадки на потяг до Ґраца – доведеться цілу ніч провести у Перемишлі. Втім, якщо плануєте добиратися з Києва – можна спочатку дістатися до Кракова чи Катовіце, а там вже сісти на зазначений потяг до Ґраца.

⇒ Читайте також:

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах