Поїздом зі Львова до Кракова за 3,5 години: на Львівщині збудують швидкісну євроколію

28 Листопада 2019
прямі дешеві поїзди укрзалізниці в польщу

Із залізничної станції Скнилів, що в кількох кілометрах від головного вокзалу у Львові, вже через рік може відправлятись швидкісний поїзд до польського кордону і далі в Європу. Як пообіцяв голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, колію європейського стандарту зі Скнилова до державного кордону збудують за рік. 

Про це посадовець написав сьогодні, 28 листопада, у своєму фейсбук-профілі.

За словами Євгена Кравцова, відповідний проект досі існував лише на папері, однак вже за рік може стати реальністю. За планом, швидкісний поїзд перебуватиме в дорозі до Кракова всього 3,5 години і відправлятиметься не з головного вокзалу у Львові, а зі станції у Скнилові. 

“Залізнична станція Скнилів розташована у Львові. Від вокзалу – відстань 5,5 км, від Міжнародного аеропорту Львів – 3 км, а від автостанції – 1 км. Тобто через рік українці зможуть отримати пряме швидкісне сполучення зі Львова до Кракова, Праги, Відня. До того ж, між Скниловом, аеропортом і львівським залізничним вокзалом плануємо запустити ще й експрес для комфорту пасажирів”, - зазначив Євген Кравцов. 

поїзд львів-краків євроколія

Голова правління Укрзалізниці також пояснив, що поїзд відправлятиметься саме зі Скнилова, а не з головного вокзалу у Львові, аби уникнути перевантаження останнього. Він також висловив упевненість, що це буде найбільший інфраструктурний проект на заході України. Для Укрзалізниці - це абсолютно реально і матиме надзвичайний соціальний ефект, вважає керівник компанії.

Нагадаємо, чеський перевізник Leo Express невдовзі запустить прямий поїзд Прага-Краків-Мостиська. 

⇒Читайте також:

Зі Львова в Берлін щоденно курсуватиме поїзд з пересадкою в Перемишлі

Укрзалізниця змінила правила перевезення ручної поклажі

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах