Leo Express невдовзі запустить прямий поїзд Прага-Краків-Мостиська

21 Листопада 2019
поїзд прага-краків-мостиська лео експрес

Матеріал доповнено 25 листопада

З середини березня 2020 року чеський автобусний і залізничний перевізник Leo Express може запустити пряме залізничне сполучення між Прагою та Мостиськами (державний кордон). Польська адміністрація залізничного транспорту дала чеській компанії відповідний дозвіл на пасажирські перевезення територією Польщі на 5 років.

поїзд прага-краків-медика-мостиська

Раніше ймовірною датою запуску маршруту називали 11 грудня 2019 року. Однак дозвіл, отриманий перевізником, співпав із закриттям плану розкладу руху польської залізниці на 2019/2020 роки. 

«Будемо намагатись вписати наші поїзди під час корегування розкладу руху. Це відбудеться у середині березня», - заявив відповідальний за польський та український ринок директор Leo Express Юрай Андрейка.

За планом перевізника, на маршруті щоденно курсуватиме 4 пари зручних п’ятивагонних поїздів. З Праги вони вирушатимуть о 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09, а у зворотньому напрямку - о 23:16, 01:38, 6:38 і 09:38. В Польщі поїзди Leo Express зупинятимуться на таких станціях: Тихи, Катовіце, Краків, Бохня, Тарнув, Дембіца, Жешув, Пшеворськ, Перемишль та Медика. До Кракова поїзди прибуватимуть через 6 годин 40 хвилин після відправлення, а до Перемишля – ще за 2 години 41 хвилину. До кордону в Мостиськах потяг приїде за наступні 34 хвилини. Загалом, час у дорозі з Праги до Мостиськ становитиме 9 годин 45 хвилин. Таким чином, напрямок стане продовженням вже дійсного з липня 2018 року маршруту Прага-Краків.

поїздом в прагу з україни

Разом з тим, Leo Express досі офіційно не оголосив про те, коли на маршрут Прага-Краків-Мостиська виїде перших потяг. Можливість забронювати квитки на цей поїзд через офіційний сайт компанії також поки що відсутня. 

За оприлюдненими на початку року планами, напрямок мали відкрити вже з 11 грудня. Попри це, Leo Express повинен вирішити технічні питання, зокрема, провести переговори з прикордонниками. Перевізник хоче, щоб паспортний контроль проходив на борту поїзда, як це відбувається у популярних потягах "Укрзалізниці" до Перемишля.

Нагадаємо, у червні 2020 року інший чеський залізничний перевізник RegioJet запустить поїзди з Праги до українських Мостиськ через польські міста Краків та Ряшів (Жешув). 

⇒Читайте також:

Зі Львова в Берлін щоденно курсуватиме поїзд з пересадкою в Перемишлі

Поїзд Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна та пересадка на Інтерсіті в Україну

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах