Що найчастіше приховують польські роботодавці в оголошеннях про роботу

28 Листопада 2016
вакансії робота в польщі

Польські роботодавці часто нехтують такою важливою для майбутніх працівників інформацією, як рівень заробітньої плати, а також робочі дні та години. Про це свідчать результати дослідження, яке проводили на замовлення популярної в Польщі соціальної мережі для пошуку роботи GoldenLine, передає tvn24bis.pl. Метою дослідження було дізнатись про те, чого найбільше бракує кандидатам на посаду в оголошеннях про роботу.

Відповідно до результатів опитування, аж 55% респондентів стверджують, що інформація про зарплату в оголошеннях є для них найнеобхіднішою. Цікаво, що частіше про це згадують жінки, а не чоловіки (59% жінок і 51% чоловіків). Особливу увагу цьому пункту також приділяють молоді працівники (58% респондентів, яким менше 24 років). Для порівняння, лише 49% працівників у віці від 35 до 44 років вважають інформацію про заробітну плату дуже важливою.

48% респондентів вважають дані про робочі дні та години такими ж необхідними. Згідно з дослідженням, ця інформація є особливо важливою для жінок та наймолодших учасників ринку праці. Також кандидатам часто бракує даних про обов'язки, які вони виконуватимуть на конкретній посаді. Детального опису завдань зазвичай бракує молодим спеціалістам, які на початку кар'єри можуть не зрозуміти у чому полягатимуть їхні обов'язки.

Тим, хто шукає роботу важливо знати і про вид та форму зайнятості на запропонованій посаді. Це засвідчило аж 38% опитаних. Також працівники очікують побачити в оголошенні назву та контактні дані фірми.

робота в польщі вакансії

Дослідження для соцмережі GoldenLine проводила фірма SWResearch на репрезентативній групі 1 006 поляків, які впродовж 3 останніх місяців шукали роботу. Аналіз результатів дослідження показує, що чим більше інформації подано в оголошенні, тим більше людей зголоситься прийти на співбесіду.

Про те, як скласти професійне резюме та мотиваційний лист польською мовою, а також де шукати оголошення про роботу в Польщі читайте ТУТ

робота в польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах