Що робити тим, хто не встиг зареєструвати польську sim-картку

30 Січня 2017
зареєструвати польську сім карту

До 1 лютого 2017 року кожен власник sim-карти передплаченого зв’язку польських мобільних операторів змушений пройти обов'язкову реєстрацію. Той, хто цього не зробить, не зможе активно використовувати свій мобільний номер. Водночас, польські мобільні оператори передбачили певні винятки для тих, хто запізнився, аби клієнти не втратили свій номер назавжди, повідомляє tvn24bis.pl.

Польське Управління електронної комунікації активно заохочує користувачів реєструвати свої "сімки", попереджаючи, що мобільні оператори дезактивують картки, куплені до 25 липня 2016 року, але не зареєстровані до вказаного терміну. Про це йдеться в офіційному повідомленні польського управління. Водночас, самі оператори заспокоюють, що незареєстрований номер зберігатиметься за клієнтом ще впродовж певного часу.  

У прес-центрі польського оператора мобільного зв'язку Plus запевняють, що клієнти, які не встигнуть зареєструвати свій номер телефону до 1 лютого, зможуть зробити це пізніше. Після реєстрації сім-картки, всі підключені на момент дезактивації послуги будуть повернені, як і стан рахунку та термін його дії. Запізніла реєстрація буде можлива до 15 грудня, але тільки в стаціонарних пунктах, повідомляє представництво оператора Plus.

Щодо інших мобільних операторів Польщі, то схожі можливості будуть доступні також клієнтам Orange. Прес-центр цього оператора повідомляє, що для тих, хто запізнився, діятиме так званий "пасивний" період, під час якого клієнт зможе тільки приймати вхідні дзвінки та SMS-повідомлення. Якщо не зареєструвати номер впродовж цього часу, то він фактично втратиться. Водночас, в Orange не уточнили, як довго триватиме такий пасивий період і доки буде доступна додаткова реєстрація.

"Це залежатиме від того, які послуги та акції клієнт підключив, а також від стану його мобільного рахунку, що може продовжити тривалість активного періоду навіть на один рік", - пояснюють у прес-центрі Orange і як приклад наводять послугу "Konto ważne rok" (Рахунок дійсний один рік).

Про те, як зареєструвати sim-карту передплаченого зв’язку польських мобільних операторів і навіщо це робити читайте ТУТ

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах