У католицький Святвечір магазини в Польщі матимуть скорочений робочий день

19 Грудня 2016
закупи в польщі, зимові свята в польще

В суботу, 24 грудня, напередодні католицького Різдва,  всі торговельні мережі в Польщі працюватимуть лише до 14:00. До акції, яку кожного Святвечора організовує незалежна польська профспілка "Солідарність", цього року вирішили долучитись всі великі торговельні мережі Польщі. Представники "Солідарності" запевняють, що це справжній успіх, адже ще декілька років тому магазини та супермаркети працювали у Святвечір до 21:00, передає tvn24bis.pl

Сезон різдвяних та новорічних свят в Польщі завжди пов'язаний із переповненими торговими центрами та довжелезними чергами біля кас супермаркетів. Одна з найбільших проблем торговців у цей період - брак персоналу. Донедавна ситуацію рятували працівники з України, які масово виїжджають на роботу до Польщі, але зараз вже і цього замало. Нестачу робочої сили компенсують тимчасовими працівниками, проте це не дасть можливості уникнути великих черг на касі буквально в кожному магазині.

Закупівельний бум у період зимових свят можна також пояснити тим, що більшість супермаркетів та торгових точок в Польщі пропонують своїм клієнтам шалені знижки на безліч товарів. Про всі актуальні акції та знижки польських супермаркетів дізнайтесь на нашій сторінці Промогазети та буклети зі знижками та акціями.

Якщо ви плануєте перед святами зробити закупи в Польщі, то найневідповіднішим для цього днем буде 23 грудня. У цей день більшість торговельних центрів будуть переповнені відвідувачами, а тому навіть запаркуватись поблизу буде великою проблемою. Також зверніть увагу на те, що у цей період варто очікувати великих черг на кордоні з Польщею. Якщо ви все ж вирішите завітати до сусідньої країни у найближчі дні, обов'язково перегляньте КАМЕРИ НА КОРДОНІ на нашому веб-сайті.

Про офіційні вихідні на зимові свята в Польщі читайте ТУТ.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах