У Польщі 15 червня 2017 року – державний вихідний день

12 Червня 2017
закупи в Польщі

У четвер, 15 червня, минає 60 днів після Великодня, а це означає, що поляки відзначатимуть одне з найстаріших і найшановніших релігійних свят -  свято Пресвятих Тіла і Крові Господніх (Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej або Boże Ciało). Цей день в Польщі визнаний офіційним вихідним, тобто державні установи, розважальні центри, магазини та інші заклади будуть зачинені. Візьміть це до уваги, плануючи цього тижня свою подорож до Польщі.  

Щодо п’ятниці, 16 червня, то можете сміливо вирушати до Польщі на шопінг – галереї та супермаркети вже працюватимуть, проте бізнес-поїздку, скоріш за все, доведеться таки відкласти до понеділка. Річ у тому, що багато поляків запланували собі так званий довгий вікенд (długi weekend), тобто у п’ятницю вони теж беруть вихідний, отримуючи, таким чином, 4 дні для відпочинку чи подорожей. Найчастіше таке практикують працівники державних установ, банків та ін..

Погода в Польщі цими вихідними обіцяє бути сонячною і сприятиме відпочинку, тому можна очікувати збільшення кількості транспорту, і, як наслідок, ускладнення руху на основних польських дорогах, що ведуть до найпопулярніших курортів та туристичних осередків Польщі.

Непередбачуваною може бути також ситуація з чергами на українсько-польському кордоні, тож перед поїздкою обов’язково перегляньте онлайн-відео з камер на кордоні, аби мати зможу вибрати найменш завантажений пункт пропуску і не витрачати час на виснажливі очікування.

Наступним державним вихідним днем для жителів Польщі стане 15 серпня, в цей день Польща святкуватиме одразу два свята: Внебовзяття Пресвятої Діви Марії (Успіння) та День Польського Війська (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi та Święto Wojska Polskiego). Із повним календарем офіційних державних вихідних та свят в Польщі у 2017 році ви можете ознайомитись за посиланням, а також радимо вам слідкувати за новинами на нашому сайті. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах