У Польщі найнижчі ціни на бензин за цілий рік. Статистика по воєводствах.

15 Червня 2017

Вже восьмий тиждень поспіль в Польщі продовжують падати ціни на бензин та дизельне паливо. Розцінки на польських заправних станціях дивують: таким дешевим бензин в Польщі не був вже цілий рік. Якщо вірити словам аналітиків, то вартість палива найближчим часом тільки знижуватиметься, пише tvn24bis.pl.

Зараз середні роздрібні ціни на паливо в Польщі виглядають наступним чином: 95 бензин продається за 4,41 злотих/літр, 98 бензин вартує 4,73 злотих/літр, власники дизельних авто платять за паливо 4,20 злотих/літр, а найдешевшим є газ пропан-бутан - 1,91 злотих/літр.  

Як коментують експерти брокерського бюро Reflex, зниження цін на паливо в Польщі є наслідком стабільної ситуації на світовому нафтовому ринку, а також зміцнення позицій польської валюти – злотого. Наступного тижня очікується здешевшання бензину ще на 2-4 грошs на літрі.

Вартість палива знижується по цілій Польщі, проте в кожному воєводстві рівень падіння ціни інший. Пропонуємо вам дізнатися, скільки коштуватиме заправити машину в кожному з польських воєводств, переглянувши інформативну карту. Дані в карті подаються наступним чином:

  • 1 позиція – ціна 95 бензину
  • 2 позиція – ціна 98 бензину
  • 3 позиція – ціна дизельного палива
  • 4 позиція – ціна газу пропан-бутан

ціни в польщі

Оптимістичні прогнози щодо здешевшання палива особливо приємні для тих поляків, які планують найближчим часом їхати відпочивати власним авто за місто, на курорт і т. д. Нагадуємо, що сьогодні, 15 червня, у Польщі державний вихідний, який, враховуючи наближення вихідних, для багатьох переросте у так званий długi weekend (довгий вікенд). Це чудова нагода для подорожей та поїздок, якій якнайкраще сприяють низькі ціни на паливо в Польщі.

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах