Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ – Варшава лише онлайн

10 Листопада 2022
прямі поїзди до польщі ціни на квитки

За рішенням Укрзалізниці, з 10 листопада продаж квитків на поїзд Київ – Варшава відбуватиметься лише онлайн. Так трапиться тому, що шахраї почали все частіше скуповувати квитки на це популярне міжнародне сполучення в касах, а потім перепродавати їх у соцмережах. Про це повідомляє zaxid.net.

“Почастішали випадки, коли наші пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродують квитки «з рук» чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Крім того, виявлені випадки підроблених проїзних документів. Щоб цього уникнути й забезпечити максимальну прозорість, Укрзалізниця з 10 листопада запроваджує низку заходів із впорядкування продажу квитків на «варшавський» потяг”, – йдеться в повідомленні компанії.

Перевізник наголошує, що продаж будь-яких квитків варшавського напрямку повністю переводять в онлайн-режим. Для групових замовлень створено спеціальний онлайн-канал замовлень, а офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ будуть обслуговувати лише у спеціалізованій касі.

Щоб усі пасажири перебували в рівних умовах, онлайн-продаж квитків на поїзди Укрзалізниці Київ – Варшава та Варшава – Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу. Крім цього, один пасажир зможе придбати лише 4 квитки на цей поїзд за одне замовлення. Бот-акаунти користувачів, які бронюють серії квитків одночасно, будуть блокуватися автоматично та незворотно.

“Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу. Це дозволяє припинити масовий викуп квитків онлайн через запрограмовані «боти», а потім обмін їх на відповідні іменні квитки для знайдених шахраями пасажирів”, – наголошується в повідомленні.

Перевізник також пояснив, що квитки на менш популярні міжнародні напрямки (наприклад, Київ — Хелм, звідки можна зручно пересісти на Варшаву) можна повертати в звичайному форматі, зокрема й онлайн.

Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця оновила свій мобільний застосунок і дозволила купувати через нього квитки на поїзди міжнародного сполучення

Варто додати, що компанія збільшила обсяги міжнародних перевезень у порівнянні з показниками до повномасштабного вторгнення в 9 разів, запустивши 5 нових сполучень до Європи. Найпопулярнішим міжнародним прямим рейсом залишається Київ — Варшава. 

⇒ Читайте також:

Літаком чи поїздом: на яких напрямках у Польщі вигідно подорожувати авіатранспортом

З Рави-Руської курсуватиме новий поїзд через польський кордон

Актуальний графік руху міжнародних поїздів Укрзалізниці з та до Польщі

Головне фото: .the-village.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах