Ультралайтом через польський кордон

15 Червня 2017

Вже понад 3 тисячі українців перетнули кордон з ЄС в рамках безвізового режиму, тобто лише з біометричним паспортом. Здебільшого, усі вони подорожували автівками, потягами та іншим наземним транспортом. Проте знайшлись серед них і дуже оригінальні кадри, які креативно і нестандартно підійшли до питання мандрівок Європою.

Мова йде про групу українських туристів, які перетнули повітряний кордон з Польщею специфічним видом авіатранспорту - надлегкими літаками, або ультралайтами.

Задум реалізовували дуже просто – кілька знайомих-однодумців сконтактувалися в мережі і вирішили організувати собі цікаву подорож ультралайтами по території південно-східної Польщі. Ідею швидко втілили в життя – мандрівники вже робили зупинки у кількох локаціях Польщі, зокрема на летовищі Затор (поблизу Кракова), а 14 червня вони прибули до Жешува, на територію аеропорту Жешув-Ясьонка.

Переважна більшість ультралайтів, що беруть участь в подорожі, українські Аеропракти, є також пара надлегких літаків CT-2k від німецького виробника Flight Design, а ще комфортні і дорогі словацький Viper SD-4 і чеський Bristell UL. Проте найбільше захоплення у спостерігачів дійства викликав український Аеропракт A-36 Vulcan – двомоторний двомісний надлегкий літак, який не тільки привертає увагу стильним дизайном, а й є надзвичайно безпечним за рахунок наявності другого двигуна.

Така повітряна мандрівка українців ламає стереотипи та мотивує до нових відкриттів та подорожей. До того ж, цим туристам точно не страшні черги на кордоні.  Бажаємо відчайдухам яскравих вражень та попутного вітру!

 

Джерело: www.rzeszowairport.pl

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах