В Польщі суттєво побільшало оголошень про продаж вживаних авто

06 Березня 2017
б/у авто з польщі і європи

В лютому 2017 року в Польщі з'явилось 142 тисячі пропозицій про продаж вживаних автомобілів. Для порівняння, в січні цього ж року на продаж виставили на 9 тисяч автівок менше. Найпопулярнішою для продажу моделлю у цьому місяці став Opel Astra, передає tvn24bis.pl із посиланням на щомісячний звіт про продаж вживаних автомобілів в Польщі, приготований фірмою  Aaa Auto.

Згідно з даними, наведеними в рапорті, середня ціна вживаного автомобіля станом на лютий 2017 року складає 22 555 злотих. Середній пробіг такої машини становить 176 824 км, а середній вік - майже 11 років.

Найбільше пропозицій про продаж вживаних автомобілів в Польщі з'явилось в Мазовецькому воєводстві (21 480). Ціни на вживані авто з Польщі тут також найвищі (в середньому 29 442 злотих). Найменше пропозицій, натомість, було в Опольському воєводстві (2 417 пропозицій). Купити вживаний автомобіль з Польщі за найнижчою ціною в лютому можна було в Любуському воєводстві - середня ціна становила 17 168 злотих. А найвищий середній пробіг мали авто з Люблінського воєводства - 197 332 км.

Сервіс Aaa Auto опублікував  також список найбільш популярних в лютому марок та моделей автомобілів. На першому місці опинилось авто Opel Astra, на другому - Volkswagen Passat, а на третьому BMW 3. Наступні місця займають такі моделі: Volkswagen Golf, Audi 4, Ford Focus, Ford Mondeo, Skoda Octavia, Opel Corsa i Renault Megane.

Якщо ви плануєте придбати вживане авто, обов'язково ознайомтесь із нашою статею Авто з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах