Авто з Польщі

05 Січня 2017

В усьому цивілізованому світі автомобіль з предмету розкоші давно перейшов у категорію предметів першої необхідності. Наявність власного транспортного засобу значно економить час, особливо в умовах великого міста, та затрати сил на дорогу, а також передбачає вищий рівень комфорту та безпеки поїздки, аніж, наприклад, ви отримуєте у громадському транспорті. 

авто з америки

Купити авто б/у з Європи в Польщі 

На жаль, в Україні купівлю нового автомобіля може собі дозволити далеко не кожен, та й вживані машини коштують дорожче, аніж нові за кордоном. Саме тому купити б/у авто з Європи в Польщі вже не вважається чимось винятковим чи особливим, це, скоріш, поширена серед українців (особливо з західних областей) практика. Купляють, переважно, автомобілі не нові, але їх стан у зв’язку із якістю дорожнього покриття в Європі та постійними обов’язковими техоглядами, якщо не відмінний, то досить хороший. Купити авто бу в Польщі можна за ціною, яка в кілька разів нижча, аніж в Україні. До того ж, зробити це у наш час надзвичайно легко – можна навіть не виходити з дому. 

авто б/у з Польщі

Купівля автомобіля на польській реєстрації на 1 рік перебування в Україні

Наші партнери можуть допомогти з придбанням автомобіля на польській реєстрації для подальшого його використання в Україні.  Оскільки під час перетину кордону автомобілем керуватиме нерезидент України, ви будете звільнені від обов'язкового виїзду за кордон на термін до одного року. Перед закінченням цього терміну автомобіль потрібно буде вивезти за межі України і повернути назад. Цей перетин кордону замість вас також здійснить наш працівник, який є нерезидентом України.

На даний час ми можемо запропонувати 2 варіанти покупки авто на польській реєстрації з річним терміном перебування в Україні:

 • Доставка вибраного вами авто на одному з польських автомобільних веб-сайтів (Otomoto, OLX);
 • Ви можете вибрати автомобіль, який нерезидент уже ввіз на територію України

Кожен з цих варіантів має свої нюанси.

У першому випадку ви обираєте авто на одному з польських сайтів.  Перевагою цього варіанту є те, що ви самостійно обираєте собі автомобіль і одразу ж отримуєте повний пакет документів після перетину кордону. Радимо вам вибрати одразу декілька різних автомобілів, оскільки під час безпосереднього огляду вибраного авто наші спеціалісти можуть негативно оцінити його стан і в такій ситуації завжди добре мати додаткові варіанти для вибору.

Другий варіант передбачає можливість вибору серед автомобілів, які вже є на території України і були ввезені нерезидентами. В такому випадку ви зможете самостійно оцінити стан конкретного вибраного авто на польській реєстрації. Водночас вам доведеться чекати 1-2 дні, поки наші працівники оформлять ваші документи в Польщі.

Документи на авто на польській реєстрації на 1 рік перебування в Україні

При купівлі автомобіля на польських номерах ви отримуєте наступні документи:

 • Технічний паспорт автомобіля з відміткою про проходження ТО;
 • Страховий поліс;
 • Генеральне доручення польською мовою з нотаріально завіреною копією українською мовою.

Цих документів достатньо для того, щоб ви могли керувати автомобілем на польській реєстрації на території України протягом року з моменту ввезення авто нерезидентом.

Авто на польській реєстрації, що вже перебувають на території України

Якщо ви бажаєте придбати авто на польських номерах для власного користування, ви можете зателефонувати до наших консультантів за номерами телефонів, що вказані на фотографіях нижче. Представлені на фото авто вже перебувають на території України і були ввезені нерезидентом. Окрім цього, ми можемо допомогти вам вибрати авто на іноземній реєстрації на будь-якому польському автомобільному веб-сайті (Otomoto, OLX).

Опель Вектра 

2000 рік випуску, 2,0 дизель, клімат-контроль, мульти-руль, серво-руль, CD-акустика, пробіг 260 тис. Ексклюзивна модель

Ціна авто в Україні 2300 доларів США

тел 095 213 28 19

авто з польщі  авто на польських номерах авто без розмитнення автомобіль з польщі

Опель Вектра

2000 рік, газ-бензин, кондиціонер, електродзеркала, електровікна, CD-акустика, сигналізація, газова установка 4 покоління. Пробіг 255 тис.

Ціна авто в Україні 2150 доларів США

тел 095 213 28 19

автобазар польща купити авто на отомото отомото пл авто без растаможки

Land Rover 

1998 рік, 1,8 газ-бензин, електропакет, ABS, кондиціонер, пробіг 220 тис. газова установка 4 покоління

Ціна авто в Україні 3350 доларів США

тел 095 213 28 19

авто бу з польщі автомобілі на польській реєстрації купити польські автомобілі авто на польських номерах

авто з польщі

авто на польських номерах  авто з польщі на 1 рікавто з польщі в україні

авто з європи бу авто на іноземній реєстрації польська реєстрація

авто з польщі без розмитнення як пригнати авто з польщі 

авто з польщі на рік ціна

продаж авто в польщі сайти  автомобіль бу з польщіавто на польських номерах

  автомобіль на польській реєстраціїавтомобілі з польщіпольська реєстрація авто

  купити авто на польській реєстрації

купити авто бу в польщі

польські авто  польська реєстрація авто купити авто в польщі сайт отомото

отомото пл отомото сайт отомото

 

Сайти з продажу б/у авто з Європи в Польщі

Щоб купити європейське авто бу в Польщі, ви можете також проглянути кілька польських сайтів з продажу авто, про які мова піде нижче, і за допомогою певних фільтрів пошуку, ви знайдете бажаний автомобіль з Європи визначеної цінової категорії, що відповідатиме усім вашим потребам та побажанням. Усі польські автомобільні сайти дуже зручні в користуванні, із зрозумілим інтерфейсом та сотнями тисяч автомобільних пропозицій з усіх куточків Республіки Польщі. Проте ви повинні пам’ятати, що, купуючи машину на будь-якому закордонному сайті продажу бу авто , завжди є ризик отримати зовсім не те, на що ви очікуєте, а характеристики реального авто можуть не співпадати із вказаними в інтернеті.

Автосайти Польщі. Купити машину б/у з Європи в Польщі

Ми розглянемо основні польські автосайти, що користуються найбільшою довірою серед користувачів та пропонують найширший спектр вибору у кожній категорії.

Отомото пл - найбільший сайт з продажу авто в Польщі

отомото пл

keywordsuggest.org

Otomoto.pl  – автосайт Польщі №1 з продажу автомобільної техніки б/у з Європи. Тут можна знайти звичайні легкові автомобілі, причепи, автобуси, мотоцикли, скутери, навіть вантажівки та сільськогосподарську чи будівельну техніку. Для початку слід налаштувати пошукові фільтри, вибравши бажану категорію машини, марку, ціну, рік випуску та вид палива (газ, дизель чи бензин). За кілька секунд вам будуть представлені усі пропозиції машин, що підпадають під вибрані критерії. Найчастіше кожне оголошення містить декілька фото автомобіля, опис (марка, модель,  рік випуску, особливості коробки передач, стан кузова, колір), основні технічні характеристики та наявність різноманітних гаджетів та аксесуарів (радіо, кондиціонер електропідйомники), від чого може змінюватись ціна. Також в оголошенні вказаний номер телефону та ім’я теперішнього власника авто для контактування, щоб купити машину в Польщі. 

Продаж авто в Польщі сайт Автоскаут24 пл

польські сайти авто бу

Сайт autoscout24.pl – віртуальний ринок купівлі та продажу автомобілів з 15-річним досвідом, що налічує 2, 5 мільйони пропозицій. Тут можна придбати нові і вживані автомобілі з усієї Європи. Достатньо на початковій сторінці сайту вказати, яке саме авто ви шукаєте. Вибирати можна серед різноманіття варіантів: легкові автомобілі, екологічні, спортивні, міні-буси, автобуси міські та туристичні, спецтехніка, машини для кемпінгу, фури та багато іншого. Далі слід зазначити модель, бажаний рік випуску авто, виробника, ціну, країну його знаходження та ще кілька характеристик, за допомогою яких сайт з легкістю підбере вам велику кількість оголошень з продажу саме того авто, про яке ви мрієте.

Купівля вживаних авто в Польщі на сайті Алегро пл
алегро пл

Купити авто можна і на сайті allegro.pl у розділі Motoryzacja (http://allegro.pl/dzial/motoryzacja). Тут продаються нові та вживані пасажирські і вантажні транспортні засоби, мотоцикли, причепи та інша техніка за привабливими, доступними українцю цінами. Окрім пропозицій продажу автомобілів, тут ви знайдете широкий вибір серед різноманіття автомобільних деталей та запчастин до усіх марок практично кожного року випуску, а також інструменти, шини, аксесуари, хімію та багато іншого необхідного вашому автомобілю. 

Польський сайт автобазар - Автогєлда пл

сайт автобазар польща

В рейтингу найпопулярніших  сайтів для купівлі авто в Польщі високу позицію займає також сайт www.autogielda.pl. Цей інтернет-ресурс містить безліч оголошень продажу автомобілів різноманітних категорій, марок та моделей. Для швидкого і результативного пошуку, користувачу пропонується заповнити кілька фільтрів, до прикладу, ціна, рік випуску автомобіля, колір, вид палива, необхідні  технічні характеристики, воєводство в якому знаходиться автомобіль, та ін. Це допоможе краще зрозуміти, що саме шукає клієнт, і відобразити лише ті результати, які будуть йому максимально цікавими.  

Автозапчастини б/у з Польщі

Не меншою популярністю, аніж вживані автомобілі, користуються серед українців і автозапчастини з Польщі. Адже ціни на запчастини в Україні, особливо на деталі до закордонних авто, чи то через підвищення курсу, чи через нахабність продавців, просто зашкалюють. Щоб зекономити, доводиться купувати не оригінальні деталі, а made in China, безпека та термін придатності яких залишають бажати кращого. До того ж, асортимент такої продукції не завжди достатньо широкий. Значно простіше і дешевше купити як нові, так і вживані автозапчастини з Польщі, а також аксесуари та безліч необхідних засобів по догляду. Зробити це можна дуже просто – в інтернеті, часто на тих самих автосайтах Польщі. Достатньо вибрати товар та обговорити з продавцем умови доставки і ціну на автозапчастини з Польщі. Ось кілька сайтів, на яких можна знайти ту чи іншу необхідну деталь за доступною ціною:

Дбаючи про свою репутацію, сайти надають широку пропозицію нових і вживаних авто та мотодеталей усіх відомих марок від перевірених виробників та постачальників з досвідом роботи в автомобільній сфері. Тут ви знайдете товари для кліматизації, електрики, амортизації, системи охолодження, гальмівної системи, двигуна, а також частини самого авто (ручки, дверки, сидіння і т. д.), свічки, масло, фільтри та багато іншого за оптимальними та адекватними цінами.

Як пригнати б/у авто з Польщі без розмитнення

авто бу з польщі

Пригнати авто з Польщі без розмитнення цілком реально. Розмитнений автомобіль, звісно, позбавляє свого власника від багатьох проблем, наприклад, обов’язку так часто перетинати кордон чи проходити техогляд в Польщі, проте, зважаючи на ціну розмитнення, люди з прикордонних областей масово стають співвласниками польських автомобілів і їздять дорогами України на польській реєстрації. Законодавчо це дозволено Стамбульською конвенцією. Схема така: громадянин України як нерезидент ЄС вписується в техпаспорт чи отримує доручення від власника, і, таким чином,  стає співвласником автомобіля. Відповідно, авто перебуває на обліку у реєстраційних органах Польщі, а фактичне місце його знаходження – Україна. 

Перетин кордону автомобілем на польській реєстрації 2017

Щоправда, перетинати кордон авто на польській реєстрації слід раз в 5 днів, при перетині кордону на п’ятий день, зробити це треба до 12 години ночі. Отже, одразу після перетину кордону з Польщею, до наступного обов’язково перетину у вас є ще 5 днів (день, в який ви пересікаєте кордон, не враховується). Є варіанти, як пересікати кордон рідше. Дехто бере довідки з автосервісів, ніби автомобіль в ремонті і ним не можна користуватись, час такого відтермінування – від тижня до двох місяців. Ще один спосіб – довідка про хворобу водія транспортного засобу на польській реєстрації. Це теж унеможливлює перетин кордону автомобілем. Не раз в п’ять  днів, а раз у десять можна перетинати кордон на польській машині, якщо в’їзд здійснюється через одну обласну митницю, а виїзд – через іншу.

Наприклад, якщо ви заїхали через такі пропускні пункти Львівської області:

то перетинати кордон у 10-денний термін можете через Устилуг-Зосін чи Ягодин-Дорогуськ (Волинська область), або через митні пости на кордоні з:

 • Словаччиною (Малий Березний-Убля, Ужгород – Вишнє-Нємецьке)
 • Угорщиною (Тісабеч – Вилок, Чоп  Захонь)
 • Румунією (Халмеу – Дякове, Сірет – Порубне, Сігету Мармацієй - Солотвино)
 • Білорусією (Томашівка  Пулемець, Доманове – Мокрани, Дольськ Мохро Городище  Верхній Теребежів, Виступовичі  Нова Рудня, Славутич – Комарин, Нові Яриловичі Нова Гута, Ільмівка – Глибоцьке, Деревини – Андрієвка, Веселівка – Сеньківка) та ін. 

Детальнішу інформацію про розташування та особливості перетину кордону у кожному пункті пропуску на українсько-польському кордоні ви можете прочитати у нашій статті Митні переходи

Україна не є членом ЄС, а отже, обов'язковим атрибутом перетину кордону з Польщею є наявність діючої польської національної чи шенгенської візи. Дізнатись детально про усі існуючі типи польських віз, що є підставою для перетину українсько-польського кордону, можна у нашій статті Види польських віз

Факт залишається фактом: автомобілі з-за кордону все частіше зустрічаються на українських вулицях, а лідирують серед них авто на польській реєстрації. Розмитнювати таку машину  чи обходити правила – кожен діє у відповідності до своїх інтересів, але на сьогодні купувати автомобіль в Польщі справді вигідно. 

Як ми вже зазначили, володіння автомобілем на польській реєстрації передбачає регулярний перетин кордону з Польщею. Ознайомитись із правилами перетину до Польщі, особливостями проходження паспортного та митного контролю на українському та польському кордоні, нюансами перевірки технічного стану авто, а також дізнатись ціну і місце продажу автоцивілки (зелена карта) можна у нашому матеріалі ПЕРЕТИН КОРДОНУ З ПОЛЬЩЕЮ АВТОМОБІЛЕМ. Радимо також ознайомитись із характеристиками доріг в Польщі, а ситуацію на польсько-українському кордоні завжди зручно моніторити за допомогою камер-онлайн

Продаж авто бу з Європи в Польщі. 

На українських сайтах продажу авто теж можна знайти польські машини, проте ціни на авто в Польщі значно нижчі, тому купувати їх краще безпосередньо там. Якщо ви знайшли те, що хотіли, в інтернет-мережі, вам залишається тільки сконтактуватися з власником авто та обговорити усі деталі, адже, скоріш за все, ви захочете приїхати, щоб оглянути машину та оцінити її технічний стан, що неможливо повноцінно зробити через подані на сайті характеристики. Для того, щоб зробити це з найменшими затратами часу і коштів, найкраще обирати автомобіль, який зареєстрований у прикордонних районах Польщі. Для вдалої комунікації  бажано знати польську мову або ж їхати разом із людиною, яка нею володіє. На нашому сайті ви можете безкоштовно вивчити основи польської мови, скориставшись Самовчителем польської мови. Якщо ж поїхати в Польщу можливості немає, то можна скористатись послугами спеціальних сервісів, які займаються доставкою вже вибраного вами автомобіля або ж самі підбирають вам авто згідно ваших заздалегідь обговорених вподобань та доставляють його на замовлення в Україну. 

авто бу з Європи в Польщі

Авто з Америки

Купити вживаний автомобіль у доброму технічному стані можна також з Америки. І нехай вас не лякає далека відстань та не зовсім зрозуміла процедура покупки. Насправді все доволі просто і прозоро - варто лише звернутись до компанії-дилера, яка має доступ до автомобільних аукціонів, що відбуваються за океаном. Зараз є багато таких компаній і всі вони радо проконсультують вас та допоможуть придбати і доставити автомобіль з США. Нижче ми подаємо координати наших партнерів, які займаються покупкою та доставкою автомобілів та іншої техніки з Америки. 

авто з америки

Як купити авто з США?

Для того, щоб мати можливість придбати автомобіль з доставкою в Україну з США достатньо звернутись до наших партнерів за номерами телефонів:

098 036 78 27 - Микола

097 337 26 14 - Назар

Наші консультанти допоможуть вам з вибором бажаної моделі автомобіля в Америці серед актуальних варіантів. Всі наступні необхідні дії працівники компанії виконають швидко та професійно. Процес покупки вживаного авто з Америки складається з наступних етапів:

 • вибір моделі авто на американських сайтах та дилерських площадках
 • перевірка історії автомобіля перед покупкою
 • безпосередня участь в автомобільних онлайн аукціонах в США
 • купівля вибраного автомобіля у автодилера
 • завантаження автомобіля в контейнер
 • підготовка необхідних документів
 • митне оформлення
 • відправка з одного з 5 портів США

Всі ці процедури вам допоможуть оформити наші партнери. Компанія займається доставкою техніки з США з 2008 року. Перед здійсненням покупки ви отримаєте повну та прозору калькуляцію усіх витрат і зможете правильно оцінити всю вигоду покупки авто з Америки. 

Компанія надає безпосередній доступ до відомих американських аукціонів :

 • Copart
 • IAAI
 • Manheim
 • NPA 
 • Ebay 

Продаж та доставка авто з США під закон №3251

Якщо зважити переваги розмитнення згідно закону №3251 та ціни за якими можна придбати авто з Америки, то купувати автомобілі в США є найвигіднішим рішенням на сьогоднішній день. Автомобілі з Америки мають багату комплектацію та перебувають в доброму технічному стані, а ціни на вживані автомобілі за океаном набагато нижчі ніж в Європі. Окрім б/уавтомобілів наші партнери можуть допомогти купити нові автомобілі з Америки або інший траспорт чи техніку (електромобілі, квадроцикли, мотоцикли та ін.) 

Ціни на авто з Америки в Україні

Для порівняння ми наводимо приклади деяких автомобілів з Америки. Наведені ціни авто з Америки вже в Україні після розмитнення згідно закону № 3251

Volkswagen CC

 • 2015 рік. 2,0 бензин. Пробіг 40 000 км. 
 • Ціна даного авто з доставкою та розмитненням в Україні 13 500 доларів США

авто з америкиавтомобіль з америки

авто з америки

Ford Fusion

 • 2015 рік. 2,0 бензин. Пробіг 53 000 км
 • Ціна даного авто з доставкою та розмитненням в Україні 13 000 доларів США

Audi Q5

 • 2013 рік. 2,0 TFSI Navi automat quattro. Пробіг 65 000 км
 • Ціна даного авто з доставкою та розмитненням в Україні 16 500 доларів США

Honda CR-V

 • 2015 рік. 2,4 бензин. Пробіг 29 000 км
 • Ціна даного авто з доставкою та розмитненням в Україні 15 500 доларів США

Toyota Camry

 • 2016 рік. 2,5 бензин. Пробіг 45000. 
 • Ціні даного авто з доставкою та розмитненням в Україні 14 000 доларів США

авто з америки

Скільки коштує розмитнення б/у авто з Польщі (Європи) або Америки згідно закону 3251?

закон 3251

Для того, щоб в Україні законно використовувати транспортний засіб, куплений в Польщі, його слід розмитнити, тобто сплатити усі необхідні внески, передбачені Законодавством України: ввізне мито, акцизний податок та ПДВ. Загальна сума розмитнення залежить від вартості автомобіля, об’єму його двигуна, виду палива та року випуску машини. З 1 серпня 2016 року набув  чинності закон №3251 про зниження акцизів при розмитненні автомобілів. Знижені акцизи діють тільки для авто, випущених після 2010 року, проте економія від них суттєва, особливо для легкових малолітражок. 
Купувати автомобілі стандарту Євро 5 радимо вам у Польщі. Купивши авто у досвідчених професіоналів, ви отримаєте весь пакет необхідних для розмитнення документів, зокрема: 

 • фактуру із згадуванням країни походження; 
 • ЕХ1 (експортна митна декларація) - коштує 80 злотих; 
 • сертифікат походження (доводить, що авто вироблене не в Росії ). Цей документ потрібний тільки якщо митний брокер вимагатиме - коштує 30 євро. 

Ці три документи гарантують вам розмитнення без проблем і, при бажанні, без хабарів. Пам'ятайте, що ви чесно купили авто і чесно ввозите його в Україну. Тому Вам не слід боятися митниці. Немає нічого складного в розмитненні. Практично всі формальності бере на себе митний брокер.
Ми інформуватимемо вас про актуальні зміни у законодавстві стосовно здешевшання акцизу на імпортні авто, а поки ви можете дізнатись, скільки коштує розмитнення авто, наприклад, з Польщі, за старими і новими правилами тут

Реєстрація б/у автомобіля з-за кордону в Україні за законом 3251

Купивши б/у авто з Європи в Польщі, для перетину кордону слід мати з собою:  

 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
 • договір купівлі-продажу  або фактуру,
 • паспорт,
 • ідентифікаційний код та їх копії.

Сертифікат стандарту Евро5 слід буде отримати в Україні. Реєстрацією автомобіля з-за кордону та внесення його в облік в Україні слід здійснювати в МРЕВ ДАІ. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах