В супермаркетах Lidl у Польщі можна здати пластикові пляшки і отримати купони на знижку

09 Вересня 2022
закупи в польщі в супермаркетах лідл

Мережа дисконт-супермаркетів Lidl поставила у кількох своїх польських магазинах автомати для прийому пластикових пляшок. Поки що вони доступні для клієнтів Лідл у Познані та Сважендзі. Автомати приймають непошкоджені ПЕТ-пляшки об’ємом від 0,3 ло 3 літрів, повідомляє видання wiadomoscihandlowe.pl.

В обмін на пляшки такий “лідломат” видасть клієнтові купон на знижку на наступні покупки. Його можна використати лише в тому ж магазині, де клієнт здав ці пластикові пляшки. Максимальна вартість такого купона на знижку – 70 злотих.

За правилами акції, купоном не можна оплатити товари, реклама яких є обмежена законодавством, зокрема: алкогольні напої, тютюнові вироби, електронні сигарети, дитячі суміші та медичні препарати чи вироби.

Lidl приймає ПЕТ-пляшки ємністю від 0,3 л до 3 л з етикеткою виробника та гвинтовою кришкою, за винятком пляшок для молочних продуктів (таких як молоко, кефір, йогурт тощо) та олії. 

закупи в польщі в супермаркетах лідл

Piotr Głowacki/wiadomoscihandlowe.pl

Важливо, що пляшки не можуть бути суттєво пошкоджені. Вони мусять мати оригінальну етикетку, оскільки автомат ідентифікує тип пластикового виробу за штрих-кодом. Упаковка також повинна бути повністю порожня від напою та вільна від внутрішнього чи зовнішнього бруду, який ускладнює оцінку його форми, ваги та матеріалу, з якого він виготовлений. Немає значення, чи упаковка повертається з кришкою чи без неї. Оператор магазину попереджає, що пляшки потрібно поміщати в автомат повільно і без застосування сили.

Термін дії купона на знижку становить 100 днів з дати його друку, а під час покупок, оформлених одним фіскальним чеком, можна використати більше одного купона. На жаль, скористатись знижкою на автоматичних касах Lidl неможливо.

Як ми вже наголосили, поки що Lidl приймає ПЕТ-пляшки лише в шести своїх супермаркетах за такими адресами

  • Kościelna 40, 60-857 Poznań
  • Matyi 2, 61-586 Poznań (Galeria Avenida)
  • Polna 23, 62-020 Swarzędz
  • Warszawska 246A, 61-055 Poznań
  • Ku Cytadeli 2, 61-719 Poznań
  • Piątkowska 64, 60-651 Poznań

⇒ Читайте також:

Продуктовий “кошик Дуди” із Бедронки подорожчав майже вдвічі

Żabka відкрила свій магазин самообслуговування Nano на німецькій фабриці Tesla

Поляки готуються до суворої зими: 53% шукає додаткову роботу, щоб оплачувати рахунки

Головне фото: Piotr Głowacki/wiadomoscihandlowe.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах