Żabka відкрила свій магазин самообслуговування Nano на німецькій фабриці Tesla

10 Серпня 2022
графік роботи магазинів жабка в польщі

Польський бренд Żabka продовжує розвивати свою мережу крамниць самообслуговування Nano. Запуск повністю автономних магазинів без кас та персоналу виявився настільки успішним, що таку ж крамничку вже захотіли розмістили за межами Польщі, а саме на німецькій фабриці компанії Tesla. Про це пише видання businessinsider.com.pl.

“Підтверджуємо, що в межах пілотного проекту ми розмістили одну таку крамницю за межами Польщі - це ефект партнерської співпраці, присвячений конкретній групі клієнтів. Умови співпраці з партнером передбачають обмежену доступність магазину, тому ми не розповідаємо про це”, - повідомили в прес-службі компанії Żabkа у відповідь на запит познанського відділу Gazety Wyborczej.

Інформація про відкриття крамниці Nano на території німецької фабрики Тесла, ймовірно, поширилась завдяки її польським працівникам - вони стали публікувати відповідні фотографій на своїх профілях у фейсбуці. 

ціни на продукти в польщі 2022salon24.pl

Як пише німецьке видання Bild, власник фабрики Тесла Ілон Маск має серйозні проблеми з пошуком працівників поблизу Берліна. Як пише Business Insider, причиною можуть бути відносно низькі заробітки. А також те, що поляки – хоч фабрика розташована зовсім близько до польського кордону – не особливо поспішають працювати на американського мільярдера. Тим не менш, це значна група працівників Tesla. Достатньо велика, щоб встановити на заводі крамницю Żabka Nano.

Під вивіскою Żabka Nano у Польщі діє вже 50 інноваційних крамниць. Значну роль в реалізації задуму відіграє штучний інтелект, що робить групу Żabka найбільшою у Європі мережею автономних супермаркетів. П’ятдесята крамниця Нано розташована на території варшавської фабрики Norblin. Ще раніше один з таких магазинів також відкрився в супермаркеті Decathlon у місті Пясечно. Мережа планує продовжити розвиток такого типу крамниць і помістити їх на території шкіл, лікарень, а також деяких закладів праці. 

⇒ Читайте також:

Бедронка запускає свій інтернет-магазин товарів для дому

Нова Пошта відкриє відділення в містах Польщі

Поляки готуються до суворої зими: 53% шукає додаткову роботу, щоб оплачувати рахунки

Головне фото: hurtidetal.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах