Вартість автострахування в Польщі у першому кварталі 2017 року

19 Квітня 2017
скільки коштує страховка на авто в польщі

В березні 2017 року ціни на поліси автострахування в Польщі були вищими в середньому на 45% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В деяких містах цей відсоток є значно більшим. У Варшаві, наприклад, автоцивілка подорожчала аж на 79% у порівнянні з минулим роком, в Ополі – на 66%, а в Щецині – на 63%.

Про це йдеться у спеціальному звіті, який підготували експерти Akademia mFind.  

Фахівці зазначають, що вартість полісу автострахування підвищувалась в Польщі впродовж певного часу. Ще у період з січня по березень 2016 року ціни зросли на 13% і продовжували поступово підніматись аж до січня 2017 року. В лютому цього року ціни мінімально знизились, а це дозволяє стверджувати, що тенденція підвищення вартості автоцивілки призупинилась. 

вартість автострахування в польщі, автоцивілка в польщі

Незважаючи на цей факт, зараз власники авто з польською реєстрацією змушені платити за обов’язкове страхування в середньому 1054 злотих, тобто на 326 злотих більше ніж минулоріч. Найдорожче автоцивілка коштує у Вроцлаві – там водії платять аж 1439 злотих на рік. Трохи менше за обов’язкове автострахування платять мешканці Щецина (1385 злотих), Познаня (1316 злотих) та Варшави (1312 злотих). За найнижчими цінами автоцивілку купують власники авто, які зареєстрували свій транспортний засіб у Кельцах (1001 злотий), а також у Ряшеві та Ополі (957 злотих).

скільки коштує страховка на авто в польщі

У великих містах поліс автострахування коштує дорожче, оскільки ймовірність потрапити у ДТП там значно більша. Вартість автоцивілки в Польщі залежить й від багатьох інших факторів, зокрема від того, чи мав конкретний водій страхові випадки (був учасником ДТП).

Варто пам’ятати, що відсутність автострахування карається в Польщі доволі високими штрафами. Наприклад, якщо автоцивілка протермінована на 3 дні, вам загрожує штраф у розмірі близько 800 злотих, а на 2 тижні – майже 4000 злотих. Детальніше про штрафи за відсутність автострахування у Польщі читайте ТУТ.

Нагадаємо, про ймовірне збільшення вартості автострахування ми повідомляли ще наприкінці 2016 року. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах