Великі черги на кордонах, як наслідок довгих вихідних у Польщі

29 Жовтня 2016
черги на кордоні онлайн

Починаючи з обіду п'ятниці 28 жовтня на всіх пунктах пропуску з Польщі до України почали утворюватися довжелезні черги автомобілів. Причина проста - у Польщі будуть довгі вихідні дні з суботи по вівторок включно. Ми описували можливість такої ситуації в нашій публікації "Вихідні дні в Польщі"  і ,як виявилось, не дарма. Розглянемо ситуацію на польському кордоні за допомогою трансляції з веб камер онлайн. Нагадаємо ,що з польського боку кордону камери онлайн встановлені у иаких пунктах пропуску Кросцєнко-Смільниця, Медика-Шегині, Корчова-Краківець та Гребенне- Рава Руська. Розглянемо найбільш популярні з них. Для того, щоб мати змогу переглядати камери онлайн на мобільних пристроях радимо дотримуватись порад з нашої публікації "Як переглядати камери на кордоні на мобільних телефонах" 

Перед пунктом пропуску Медика -Шегині черга була досить великою з п'ятниці до суботи. Фото зроблене о 12 годині в суботу і на ньому не видно кінця черги. Але можна було спостерігати онлайн, як польські прикордонники штрафують тих хто пробує об'їхати чергу.

черга он лайн

У Корчовій черга формується на автостраді А4. Маємо фото черги о 4 годині ночі та о 12 годині дня суботи. Як бачимо черга є дуже великою та не робиться меншою з часом  тому, що постійно прибувають нові автомобілі. Також досить дивним явищем можна назвати чергу з автобусів о 4 ранку.

он лайнкамера он лайн

Якщо ж розглянути чергу перед пропускним пунктом Гребенне-Рава Руська, то тут також ситуація не найкраща. Камери онлайн, на кортих ми бачимо скупчення автомобілів у черзі до України, розташовані за майже 2 км від в'їзду на митницю і такі черги тут можна спостерігати не так часто.

он лайн камерачерги на кордоні

Ситуація з чергами до Польщі останніми днями також не найкраща- черги є великі і на усіх митних переходах. Можливо це зумовлено тими ж вихідними днями у Польщі. Детальніше можна прочитати про це у нашій статті  Святкові та вихідні дні в Польщі у листопаді 2016 .

Також хочемо нагадати, що скоріш за все всі ті хто зараз їде до України на вихідні будуть повертатися назад 1 та 2 листопада, тому слід очікувати величезних черг до Польщі у ці дні.

Окремо потрібно звернути увагу на те, що 11 листопада у Польщі знову державний вихідний - День Незалежності і так як це буде п'ятниця то слід очікувати повторення ситуації з масовими чергами на кордонах. 10 листопада всі будуть їхати до України а 13 листопада повертатися до Польщі. 

Слідкуйте за нашими публікаціями та правильно плануйте свої поїздки через кордон. Бажаємо всім легких подорожей та вдалих закупів.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах