Від завтра на кордоні з Польщею запрацює оновлений пункт пропуску Краковець-Корчова

16 Серпня 2022
краковець корчова митниця

Пункт пропуску на кордоні з Польщею “Краковець-Корчова” відреставрували, тож з опівночі 17 серпня він повноцінно запрацює. В межах проєкту “Відкритий кордон” на КПП облаштували новий автобусний термінал та додаткову інфраструктуру. Кошти на реалізацію проекту виділив польський уряд в межах кредиту, передає видання zaxid.net.

Як повідомляють в ДПСУ, саме через пункт пропуску Краковець-Корчова проходить найбільша кількість затверджених регулярних автобусних маршрутів. Відкриття оновленого КПП розвантажить інші митні переходи на кордоні з Польщею, а отже мінімізує черги. За планом, через КПП в Краковці у напрямку на виїзд з України пропускатимуть близько 30 автобусів за добу. З цією метою тут облаштували три смуги та шість модулів. Середній час оформлення одного автобуса становитиме 30-45 хвилин.

реконструкція прикордонних пунктів на кордоні з польщеоновлений кпп краковець корчовамитний перехід в краковціtvoemisto.tv

Нагадаємо, реконструкція цього КПП розпочалась у червні 2022 року. В межах першого етапу вдалось збільшити кількість смуг для вантажівок з 4 до 10, а також створити шість павільйонів для митного та паспортного контролю легкових авто та облаштувати накриття. Внаслідок цього, лише за перший місяць роботи середньодобова кількість вантажівок, які виїхали з України, зросла на 51%.

Вартість робіт, за інформацією Львівської ОВА, склала 7 млн євро. Це кредитні кошти за міжурядовою угодою між Польщею та Україною. Після оновлення пропускна спроможність у Краківці зросте майже втричі - з 500 авто до 1300.

⇒ Читайте також:

Flixbus запускає автобусні рейси з прикордонної Медики до міст Польщі та Європи

На пунктах пропуску через польський кордон запрацює електронна черга для вантажівок

З Рави-Руської курсуватиме новий поїзд через польський кордон

Головне фото: tvoemisto.tv

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах