Пропуск авто через КПП Краковець-Корчова відновлять з наступного тижня

29 Липня 2022
перетин кордону з польщею під час воєнного стану

На території пункту пропуску через кордон з Польщею “Краковець-Корчова” завершують облаштування навісу над павільйонами паспортного та митного контролю. Відтак, водії легкових автомобілів знову зможуть подорожувати через цей КПП з наступного тижня. Про це повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко, передає tvoemisto.tv

В межах реконструкції на пункті пропуску в Краковці також облаштували стоянку для пасажирських автобусів. Крім цього, з’явилось відповідне приміщення зі сканером для проведення митного та паспортного контролю пасажирів. 

Нагадаємо, КПП Краковець-Корчова тимчасово закрили для легкових авто з 18 липня. Ще раніше рух через цей пункт пропуску також обмежили для пасажирських автобусів. Такі обмеження вводились та скасовувались поступово і були пов’язані з реконструкцією на території КПП.

ремонт пунктів пропуску на кордоні з польщею

За словами Юрія Бучка, за понад місяць роботи оновленого пункту пропуску Краковець – Корчова пропускна спроможність вантажних автомобілів у напрямку виїзду з України зросла майже на 50%. Модернізували його в межах пілотного проєкту Відкритий кордон. Пропуск легкових та вантажних автомобілів розділили, збільшили кількість смуг для вантажного транспорту з 4 до 10. Основна мета проєкту – збільшити пропуск з України вантажів, зокрема зерна.

Варто додати, цими днями МВС України пояснило, чи можуть громадяни перетинати кордон на підставі закордонного паспорта, який недійсний, але термін його дії було продовжено ще на 5 років (в Державній міграційній службі чи посольстві/консульстві України за кордоном). Так, у своїх соцмережах відомство наголосило, що це можливо поки в Україні діє воєнний стан.

"На період дії воєнного стану та протягом року від дня його припинення або скасування перетин державного кордону може здійснюватися громадянами України в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, термін дії якого продовжено", - підсумували у МВС.

⇒ Читайте також:

Польща видаватиме українським біженцям е-документ Diia.pl для перетину кордонів ЄС

FlixBus запускає прямий автобус зі Львова до Братислави та Відня

На чверть подорожчає страховий поліс “Зелена карта” на авто

Фото: Юрій Бучко у фейсбук

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах