Загальнопольський парад вертепів

04 Січня 2017
різдво в польщі, зимові свята та офіційні вихідні в польщі

Період різдвяних святкувань у Польщі ще не завершений. Вже у п’ятницю, 6 січня католики у Польщі відзначатимуть важливу подію, описану в Євангелії від Матвія, коли Волхви зі Сходу, також звані Мудрецями або Королями, пішли до Вифлеєму, щоб поклонитися новонародженому Ісусу. Під проводом Вифлеємської зорі, вони несли дитяті дорогоцінні дари: золото, ладан і смирну, щоб поклонитися і визнати нового царя світу.

Як одне з найбільших релігійних свят, день 6 січня вже кілька років є офіційним державним вихідним у Польщі. У цей день поляки традиційно йдуть до церкви, а потім радо беруть участь у вуличних костюмованих виставах, вертепах, де співами і танцями прославляють Богоявлення і проводжають різдвяні свята.

Цьогоріч Ходу Трьох Королів можна буде спостерігати у рекордно великій кількості локацій Польщі – аж 515 міст активно готується до святкування, будуючи шопки та прикрашаючи вулиці. Масштабна Хода Волхвів у 2017 році проходитиме під гаслом “Спокій і Добро” та вже традиційно включатиме в себе різноманіття вертепів та театральних вистав, багатство персонажів, святкових костюмів та різдвяних інсталяцій, а також спільне виконання найвідоміших колядок.  Відбуваються також концерти коляд, виступи капел, покази та конкурси на найкраще виконання різдвяної пісні чи  найкращий костюм. 

різдво в польщі

orszak.org

Колорит загальнопольської Ходи Трьох Королів не у сценарії (який відомий вже 2000 років), а в людях, які його створюють – це цілі родини, школи, сусіди, представники різних професій і соціальних рівнів, усі вони об’єднуються та проходять вулицями своїх міст, містечок та сіл, створюючи неймовірну різдвяну атмосферу.  

Свято Трьох Королів – це чудова нагода ознайомитись із польськими звичаями та стародавніми традиціями, пов’язаними зі святкуванням Богоявлення Господнього. 

Про усі інші державні вихідні у Польщі ви можете прочитати у нашій попередній публікації

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах