Замовлення з Allegro відтепер можна отримати на касі в Бедронці

14 Вересня 2021
доставка замовлень з алегро в польщі

Супермаркети Biedronka увійшли до переліку поштових відділень, де видають посилки з онлайн-платформи Allegro у Польщі. Раніше покупці цієї мережі могли скористатись поштоматами оператора Poczta Polska, розташованими поблизу. Віднедавна свої покупки з Allegro вони можуть забрати просто на касі супермаркету. Поки що таку послугу надає майже 600 магазинів Бедронка по всій країні, пише businessinsider.com.pl.

До поштового відділення на базі супермаркетів Biedronka можна замовляти лише попередньо оплачені пакунки. Вони чекатимуть на свого одержувача не довше 7 днів. Щоб забрати відправлення з онлайн-платформи Allegro, достатньо вказати касиру код посилки. 

Варто наголосити, що замовити свою покупку до Бедронки можна лише якщо продавець з Allegro підтримує такий спосіб доставки. Оформляючи замовлення на веб-сайті, клієнт повинен вказати опцію “Biedronka” в секції “Одержання” (Odbiór) і вибрати найближчий супермаркет мережі. 

Нагадаємо, відправлення з Allegro можна отримати в магазинах мережі Żabka, в кіосках RUCH та на АЗС Orlen. 

⇒ Топ найдешевших та найдорожчих супермаркетів Польщі у 2021 році

замовлення і доставка товарів з allegro в польщіpolsha24.com

Allegro запускає нову послугу, що пришвидшить доставку замовлень

Онлайн-платформа Allegro запускає в Польщі нову логістичну послугу One Fulfillment зі зберігання, пакування та доставки товарів від продавців, а також обслуговування клієнтів впродовж усього процесу доставки посилок. Для цього компанія відкриває новий потужний склад поблизу Варшави (A2 Warsaw Park). До кінця 2022 року там планують працевлаштувати 1200 осіб. 

Продавці, які скористаються новою послугою Allegro, запропонують клієнтам значно ширший вибір способів доставки. Крім цього, вони зможуть гарантувати доставку замовлень вже наступного після покупки дня, а у деяких випадках - навіть того ж дня. Компанія впевнена, що так пропозиції продавців стануть більш привабливими, а отже й зростуть продажі. 

“Завдяки послузі One Fulfillment плануємо ще більше скоротити час доставки, знизити витрати і покращити передбачливість для клієнтів. Покупці зможуть замовляти товари у кількох продавців з одного центрального складу, а замовлення буде вислано в одному пакунку. Це і більш економно, і екологічно”, - стверджує представник Allegro Гжегож Чапскі. 

За даними фірми, зараз понад 80% замовлень з Allegro надходять до клієнта впродовж 1-2 днів.

⇒ Читайте також:

Lidl, Carrefour, Kaufland: польські супермаркети масово перетворюють на поштові відділення

Відтепер у Żabka можна придбати ваучери на онлайн-візит до лікаря

Amazon офіційно запрацював у Польщі. Умови та вартість доставки

Головне фото: egospodarka.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах