Відтепер у Żabka можна придбати ваучери на онлайн-візит до лікаря

02 Вересня 2021
консультація лікаря онлайн у польщі

Польська мережа супермаркетів Żabka у співпраці з приватною медичною компанією HomeDoctor запускають новий продукт - ваучер на телеконсультацію лікаря. Вже невдовзі абонемент можна буде придбати у всіх магазинах мережі. Його власник зможе отримати консультацію як сімейного лікаря, так і вузького спеціаліста, пише businessinsider.com.pl.

“До широкого асортименту товарів першої домедичної допомоги у магазинах Żabka, таких як безрецептурні препарати та засоби особистої гігієни, тепер приєднується ще один продукт - ваучер HomeDoctor”, - повідомив Пшемислав Томашевський, директор з продажу та розвитку послуг компанії Żabka Polska.

“HomeDoctor пропонує можливість онлайн-візиту до лікаря, вартість якого покриває придбаний у магазині Żabka ваучер. Цей інноваційний спосіб продажу медичних послуг має на меті поширення доступності лікарів по всій країні. Водночас, це перший продукт такого типу на роздрібному ринку Польщі, доступний лише у мережі магазинів Żabka”, - додав Пшемислав Томашевський. 

як записатись до сімейного лікаря в польщі

wiadomoscihandlowe.pl

Як працює ваучер на телеконсультацію лікаря клініки HomeDoctor

Ваучер надає покупцеві змогу підключитись до телеконсультації з лікарем вибраної спеціалізації вже незадовго після покупки - навіть через 15 хвилин. Щоб скористатись послугою, потрібно придбати в Жабці один із двох видів абонементів - на онлайн-консультацію з сімейним терапевтом або з вибраним спеціалістом (доступно 16 спеціалізацій, таких як алерголог, дерматолог, ендокринолог, ортопед, гінеколог тощо). Вартість першого становить 55 злотих, а другого - 75 злотих. 

В упаковці товару міститься код на нефіскальному чеку, інформаційна брошура та правила використання ваучера. Код повністю покриває вартість відеоконсультації з вибраним лікарем - його обов’язково потрібно вказати під час реєстрації (онлайн через веб-сайт або за номером телефону 22 688 79 25). Після цього лікар зателефонує пацієнту на вказаний номер у вибраний пацієнтом час. Термін дії коду - 3 місяці. 

Медичні телеконсультації - це не тільки відповідь на раптові проблеми зі здоров’ям, але й хороший спосіб спланувати тривале лікування та перебувати під постійним наглядом лікаря, без необхідності щоразу відвідувати медичний заклад. Як переконують представники мережі Żabka, під час онлайн-консультації з лікарем HomeDoctor пацієнт може розраховувати на фахові рекомендації та навіть встановлення діагнозу. За необхідності лікар також запропонує електронний рецепт. 

⇒ Читайте також:

Żabka відкрила у Польщі перший супермаркет без кас і продавців

Інфляція в Польщі побила 20-річний рекорд: ціни ростуть швидше, ніж прогнози

Lidl, Carrefour, Kaufland: польські супермаркети масово перетворюють на поштові відділення

Головне фото: medinet.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах