Lidl, Carrefour, Kaufland: польські супермаркети масово перетворюють на поштові відділення

30 Серпня 2021
які магазини відкриті в неділю в польщі 2021

Головний конкурент Бедронки на польському ринку дисконт-супермаркетів - мережа Lidl - оголосив про відкриття на базі декількох своїх магазинів поштових відділень. Таким чином, мережа приєднається до численної групи тих, хто, попри заборону на недільну торгівлю у Польщі, приймають відвідувачів у цей день.Таке рішення стало реакцією Lidl на відкриття у неділю супермаркетів-конкурентів, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

За інформацією порталу, Lidl вже вибрав торгові точки, які запрацюють у найближчу “неторгову” неділю - 5 вересня - і будуть відкритими у наступні такі дні. Поки що керівництво компанії не повідомляє точну кількість супермаркетів, де покупцям надаватимуть поштові послуги. Та відомо, що до кінця вересня таких магазинів буде все більше. Схоже, Lidl обрав для себе таку ж стратегію, як і конкурент Biedronka, яка поступово збільшує кількість супермаркетів, що можуть працювати у неторгові неділі.

Вибираючи магазини, які переформатують у поштові відділення, Lidl брав до уваги такі критерії, як близькість інших супермаркетів, які також працюють у неділю, і вплив діяльності конкурентів на рівень продажу. Фірма тривалий час збирала та аналізувала дані і дійшла висновку, що більше не може закривати свої супермаркети у неторгові дні, поки розквітає торгівля у конкурентів. 

“Ми одні з останніх, хто відкрив свої магазини у неторгові неділі. Робимо це, щоб якнайкраще відповідати на потреби наших клієнтів. Рівність та прозорість правових умов дуже важливі для нас. Прийняти рішення про відкриття частини наших торгових точок нас змусили дії інших учасників ринку. Цим змінам передували довготривалі та глибокі дослідження ринку та очікувань споживачів. Ми віримо, що це рішення позитивно вплине на комфорт наших клієнтів, які запитували про можливість покупок у неторгові неділі, а також про поштові послуги. Високу якість цих послуг забезпечать наші партнери: DHL та PointPack”, - стверджує Александра Робашкевич із Lidl Polska. 

які супермаркети відкриті в неділю в польщі 2021inventure.com.ua

На початку місяця стало відомо, що до запуску поштових послуг на базі своїх супермаркетів готується мережа Biedronka. Минулого тижня про це також заявили представники компанії Кауфланд у Польщі, а згодом й керівництво мережі Carrefour Polska. У випадку останньої, у неділю та святкові дні будуть відкриті не лише власні супермаркети мережі, але й ті, що працюють в польських містах на умовах франшизи (близько 120 магазинів Carrefour Express і Carrefour Market). 

Нагадаємо, зараз шопінг у неторгові неділі в Польщі пропонують такі мережі супермаркетів:

 • Biedronka,
 • Żabka,
 • Delikatesy Centrum,
 • Lewiatan,
 • Euro Sklep,
 • Stokrotka Express,
 • Top Market,
 • Topaz,
 • Chata Polska,
 • Prim Market,
 • Polomarket,
 • Dino,
 • Intermarche,
 • будівельні супермаркети Bricomarche.

Разом з тим, поки що поштові послуги в своїх супермаркетах не планують відкривати компанії Netto та Aldi.

Згідно з польським законодавством, окрім поштових відділень, у неторгові неділі також можуть працювати кав’ярні, автозаправні станції, кіоски з пресою і продуктові магазини, де за прилавком стоїть власник. Про те, у які дні торгівля в Польщі дозволена, а у які - ні, можна дізнатись ТУТ

⇒ Читайте також:

Скільки коштує зібрати “шкільний рюкзак” у Польщі в 2021 році

Знизилась лояльність клієнтів до дисконт-супермаркетів у Польщі. Найбільше втрачає Biedronka

В Польщі придумали, як боротись із фальшивими знижками в магазинах

Головне фото: usnews.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах