Зміни руху поїздів до Польщі у зв'язку з ремонтними роботами на залізниці

17 Жовтня 2017
Київ, Львів - Перемишль

Увага! З 16 жовтня в Польщі розпочались модернізаційні роботи на залізничній колії. У зв’язку з цим, зміниться рух деяких поїздів. Роботи триватимуть до 27 жовтня – повідомляють на сайті Укрзалізниці.

Зміни торкнуться в першу чергу швидкісного поїзду Інтерсіті+ №706/705 Київ, Львів – Перемишль. Поїзди у цьому напрямку у період з 16 по 27 жовтня будуть курсувати лише до Львова та станції Медика (Польща), що знаходиться одразу ж за польсько-українським кордоном.

Для усунення незручностей, тим пасажирам, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля. В зворотному напрямку поїзд  Перемишль – Львів, Київ відправлятиметься зі станції Медика, до якої з Перемишля також курсуватимуть спеціальні автобуси.

Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Зверніть також увагу, що поїзд Інтерсіті+ №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль  до 27 жовтня курсуватиме згідно з діючим розкладом, але з обмеженням маршруту лише до станції Львів.

Зміни відбудуться також в курсуванні вагонів у складі поїзда №51/52 Варшава – Вроцлав – Львів. Оскільки рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Хурко не здійснюватиметься взагалі, вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави лише по завершенню модернізацій них робіт, а саме 27 жовтня та прибуде до Львова 28 жовтня, а у зворотньому напрямку зі Львова – 28 жовтня та прибуде до Варшави 29 жовтня.

Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправлення із Вроцлава відбудеться 28 жовтня, а прибуття до Львова –  29 жовтня.

З 28 жовтня потяги Інтерсіті Київ-Перемишль знову почнуть курсувати за звичним маршрутом та графіком. Зокрема, на цю дату на сайті Укрзалізниці вже можлива купівля квитків на потяги Інтерсіті+ №706/705 Київ, Львів – Перемишль та Інтерсіті+ №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль до Перемишля та у зворотному напрямку.

Київ-Перемишль

Київ-Перемишль

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Поїзд Одеса-Перемишль курсуватиме з середини 2018 року

Як дешево доїхати в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах