Поїзд Одеса-Перемишль курсуватиме з середини 2018 року

18 Вересня 2017
Одеса-Перемишль

Популярність поїздів до Польщі серед українців росте все більше. Раніше Укрзалізниця вже повідомляла про високий ріст попиту на поїзд Київ-Варшава і можливість збільшення кількості вагонів у цьому поїзді. Окрім того, в серпні було продовжено маршрут потяга Ковель-Хелм, який тепер відправляється зі Здолбунова (25 км від Рівного). Тепер Укрзалізниця має намір запустити новий маршрут до Польщі – Одеса-Перемишль. Обіцяють, що він курсуватиме вже з середини 2018 року.

Як повідомляє в. о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов: "Залізниці, безумовно, потрібно розвивати міжнародний напрямок. Компанія націлена на прямий вихід на ринок транспортних послуг Європейського союзу, на розвиток міжнародних коридорів. До кінця цього року ми плануємо запустити маршрут до Відня, до середини 2018 року – поїзд Одеса-Перемишль".

Зараз в Перемишль ходять два потяги: з грудня 2016 Укрзалізниця призначила курсування швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 705/706 за маршрутом Київ – Львів – Перемишль, а з 24 серпня Укрзалізниця запустила другий  поїзд №715/716 Київ - Перемишль, що курсує до Польщі через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Нагадаємо, що купити квитки на ці потяги тепер можна не лише у касах, а й онлайн.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Як дешево доїхати в Польщу

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах