Amazon запускає в Польщі послугу Prime: вартість та умови

12 Жовтня 2021
онлайн-магазини в польщі з доставкою додому

На початку 2021 року на польський ринок онлайн-торгівлі вийшов американський гігант Amazon. Платформа потроху стає одним з основних конкурентів Allegro - найпопулярнішого інтернет-магазину у Польщі. Аби наздогнати показники свого польського конкурента - у серпні 2021 року веб-сторінку Allegro відвідав 61% інтернет-користувачів - американська компанія запускає у Польщі послугу Amazon Prime. Вона стає доступною для польських користувачів вже від сьогодні, 12 жовтня, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

Членам клубу Amazon Prime гарантують швидку та безкоштовну доставку, що поширюється на понад мільйон товарів із 30-ти категорій - від смартфонів та електроніки до косметики, спорттоварів, книжок та ігор. Крім цього, передплатники можуть користуватись безлімітною безкоштовною доставкою товарів, позначених логотипом Prime, до помешкання, пачкомату чи пункту одержання посилок навіть наступного дня без мінімальної вартості замовлення. 

amazon в польщі умови і вартість доставки 2021Christian Wiediger\Unsplash

Користувачам також нададуть доступ до фільмів та серіалів Prime Video, комп’ютерних ігор і щомісячної підписки на Twitch Prime Gaming. Послугу Amazon Prime можна випробувати під час безкоштовного 30-денного періоду. Після його закінчення підписка коштуватиме 49 зл на рік або 10,99 зл на місяць. 

“Ми раді, що від сьогодні польські клієнти можуть приєднатись до понад 200 млн користувачів Amazon Prime по всьому світу. Запроваджуючи Amazon Prime у Польщі, хочемо полегшити життя наших клієнтів. Пропонуємо швидку та безкоштовну доставку більше мільйона продуктів, а також великий вибір серіалів та фільмів, доступних в будь-який момент з будь-якого гаджета. Ми розробили Prime таким чином, щоб він був простим у використанні та найкращим чином адаптувався до мінливих умов життя наших клієнтів. Але це тільки початок. У майбутньому ми плануємо представити ще більший вибір товарів зі швидкою доставкою, а також розширити перелік доступних для перегляду фільмів та серіалів”, - зазначив віцепрезидент Amazon Prime Джаміл Гані.

Цікаво, що після запуску нової послуги Амазона, близько 9:20 акції польського Аллегро на варшавській біржі подешевшали на 3%. Доступ до Allegro Smart на рік також коштує 49 зл, але спектр послуг, які користувач отримує за цю суму, значно відрізняється.

Варто додати, в жовтні у Польщі запрацював сінгапурський онлайн-магазин Shopee. Місцевим партнером корпорації став поштовий оператор InPost - саме він доставлятиме покупцям їхні замовлення. Асортимент цього онлайн-магазину здебільшого складають китайські товари. На польському ринку онлайн-торгівлі Shopee сподівається стати серйозним конкурентом для Allegro, тож активно залучає до співпраці місцевих продавців та підприємців. Однак поки що цей сервіс може змагатись лише з іншими азійськими платформами

⇒ Читайте також:

Сенатори пропонують пом’якшити нещодавно змінений закон про заборону недільної торгівлі у Польщі

Мережа з українськими товарами Foodex24 підкорює Польщу - відкрився перший офлайн-магазин

Замовлення з Allegro відтепер можна отримати на касі в Бедронці

Головне фото: Bryan Angelo\Unsplash

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах