Батьки зможуть надавати дозвіл на виїзд дитини за кордон через Дію

11 Липня 2022

Верховна Рада підтримала законопроєкт про можливість оформлення дозвільних документів на вивезення дитини за кордон України через мобільний застосунок Дія. Про це з посиланням на ДПСУ повідомляє видання zaxid.net

“Дозвіл на виїзд дітей за кордон можна буде оформити у Дії. Відповідний законопроєкт №6146 ухвалила Верховна Рада України. Це означає, що один із батьків зможе надавати дозвіл на виїзд дитини до 16 років за кордон онлайн”, – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Раніше, аби виїхати за межі України з дитиною віком до 16 років, одному з батьків необхідно було отримати нотаріально засвідчену письмову згоду від іншого. Іноді це призводило до порушення прав дитини. Наприклад, один із батьків міг не встигнути оперативно передати іншому документ, адже перебував за кордоном чи під окупацією.

Також бували випадки, коли один з батьків повністю припиняв спілкування з дитиною та другим з батьків. Через це від нього неможливо було отримати відповідну згоду, чи навіть звернутися з проханням про це. 

⇒ Читайте також:

Українці зможуть не обмінювати водійські права на території Євросоюзу

Актуальний режим роботи пунктів перетину кордону України з Польщею

Українські паспорти вперше можна оформити за кордоном - у Польщі

Головне фото: bookmundi.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах